- Galvė - http://www.galve.lt -

Skaitytojų balsas

Sveiki,

Norėčiau pranešti apie įvykį Semeliškių miestelyje.
Šių metų vasario 23 dieną dvi jaunos, apie 18 metų merginos, galimai dėvinčios perukus, vaikščiojo po namus ir prašinėjo žmonių neva pagalbos. Vieniems sakydavo, kad duotų bent kelis eurus autobuso bilietui į Elektrėnus, kitiems sakė, kad nori važiuoti į Trakus. Su vienais kaimynais šnekėdavo lietuviškai, o su kitais rusiškai. Iš pažiūros buvo lietuvės arba rusės, mokančios gerai lietuviškai.
Keliems gyventojams atidarius duris jos tiesiog „naglai“ įeidavo ir atsisėsdavo laukdamos neva piniginės pagalbos.
Kulminacija buvo tokia, jog nuėjus pas garbaus amžiaus senolį, jam atidarius duris, merginos kažką pasakojo, kad neva „trūksta ant autobuso bilieto, jos pasiklydo, reikia pinigų“. Senolis sujaudintas istorijos išsitraukė piniginę ir jaunoms merginoms davė po 5 eurus. Piniginę įsidėjo atgal į atvirą striukės kišenę. Norėdamos atsidėkoti senoliui apsikabino, taip nukreipdamos dėmesį ir viena iš jų ištraukė piniginę. Senolis apsižiūrėjo tik po keletos minučių, kad piniginės nėra. Joje buvo neseniai gauta pensija ir kitos santaupos. Ištraukusios piniginę, matyt apsižiūrėjusios, kad senolio piniginėje yra „krūva šlamančių“ pasišalino link miestelio mokyklos, kur stovėjo automobilis. Juo galimai vagilės pasišalino nežinoma kryptimi.

MVSemeliskes201203-07 [1]Apie įvykį senolis pranešė kaimynams ir policijai. Kaimynai patvirtino, kad ir pas juos buvo užsukusios merginos, prašė piniginės pagalbos, ilgai lūkuriavo ir keistai elgėsi. Policija atvyko tik po gero pusvalandžio, kai vagilių pėdos jau buvo atšalusios.
Ką nors žinančius apie dvi jaunas vagiles ar nukentėjusius panašioje situacijoje, prašome, susisiekti su Elektrėnų policija.
Kartą paragavus, sunku sustoti. Manau, kad po kurio laiko jos bandys važiuoti ir į kitus kaimus, kai viskas aprims, vėl bandys vilioti pinigus iš senolių panašiu scenarijumi.
Išspausdinkite šį straipsnį jeigu galite, gal kas nors panašiai yra nukentėjęs.

Semeliškių gyventoja Raminta