Užsiprenumeruok „Galvę“ 2019 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,95 EUR; 3 mėn. – 7,84 EUR; 6 mėn. – 15,70 EUR; 12 mėn. – 31,39 EUR; PDF metams – 19,99 EUR!  

Trakų rajono savivaldybės informacija

Aukštadvaris šventė savo gimnazijos 100-metį

Aukštadvario gimnaziją 100-mečio proga sveikina Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Kvedaravičius ir savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Bliujūtė

Spalio 27 d. Aukštadvario gimnazija šventė savo veiklos šimtmetį. Šventėje dalyvavo buvę ir esami gimnazijos pedagogai, alumnai, Seimo nariai Jonas Liesys ir Juozas Baublys, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Kvedaravičius, Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Bliujūtė, Aukštadvario seniūnė Jadvyga Dzendzevičienė, gimnazijų vadovai ir socialiniai partneriai.
Gimnazijos direktorius Arūnas Valančiauskas šventinėje kalboje išskyrė svarbiausius mokyklos raidos etapus, pabrėžė, kad gimnazijos aurą kuria čia mokęsi ir besimokantys mokiniai, dirbę ir dirbantys pedagogai. Paminėjo mokyklos medalininkus ir mokinius baigusius su pagyrimu bei pasiekusius mokslo aukštumų. Pasidžiaugė pasiektais mokymosi rezultatais ir grįžtančiais į savo nuostabų gimtąją kraštą įleisti jaunas šaknis.

Gimnazijos jubiliejaus proga susirinko pilna salė svečių

Gimnazijos bendruomenei įteikta padėkų, atminimo dovanų ir negailėta gražių sveikinimo žodžių. Nuostabų renginį vainikavo gimnazijos mokinių, buvusių mokinių ir Rūdiškių muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestro „Valery Brass“ orkestro koncertas, kuris suteikė klausytojams šventinę nuotaiką.
Mokykla gyva, kol joje skamba mokinių balsai ir juokas, kol skambutis kviečia pamokon ir iš jos, kol mokytojas atverta širdimi veda mokinį klaidžiu žinių keliu, dalija išmintį, moko įžvelgti gyvenimo prasmę ir didžiąsias savybes, o mokinys nuoširdžiai visa tai priima, išsaugo ir pritaiko šiame sudėtingame skubančiame pasaulyje.
„Džiaugiamės gimnazijos jubiliejumi ir sveikiname jos bendruomenės narius. Linkime visiems ir toliau matyti jauno žmogaus sielą, nukreipti jį gėrio, grožio, teisingumo pusėn, sudominti dvasios lobiais. Tik tai, kas pajausta, išgyventa tampa vertybe nušviečiančiu keliu į ateitį“, – sakė rajono savivaldybės administracijos direktorius D. Kvedaravičius, linkėdamas sėkmės esamiems ir buvusiems mokiniams, mokytojams, Aukštadvario bendruomenei.

Trakų rajono savivaldybės Švietimo skyriaus informacija

 

Rūdiškėse tarėsi šalies nederlingų žemių naudotojai

Rūdiškėse susirinkusius Lietuvos nederlingų žemių asociacijos konferencijos dalyvius pasveikino Trakų rajono savivaldybės merės pavaduotoja Marija Puč (dešinėje)

Spalio 25 dieną Rūdiškių kultūros centre surengta Lietuvos nederlingų žemių asociacijos konferencija, kurioje buvo aptarti ūkininkams svarbūs klausimai.
Kalbėta apie nederlingų žemių žemėlapį, apie valdų registravimo problemas, išmokas ir valdžios institucijų požiūrį į ūkininkų veiklą. Žemės ūkio ministras Giedrius Surplys į susitikimą atvyko su ministerijos darbuotojais, kurie konsultavo ūkininkus dėl jiems rūpimų problemų.
Konferencijoje taip pat dalyvavo Nacionalinės mokėjimų agentūros atstovai, Lietuvos nederlingų žemių asociacijos valdybos nariai ir nemažai ūkininkų iš visos Lietuvos.
Renginio dalyvius pasveikino Trakų rajono savivaldybės merės pavaduotoja Marija Puč, pažymėjusi, kad konferencija labai svarbi ir mūsų rajonui, nes turime nemažai nenašių žemių bei su jų naudojimu susijusių svarbių aktualijų.
Ministras G. Surplys patikino inicijuosiąs glaustesnę diskusiją, kurioje bus dar išsamiau išnagrinėti rūpimi klausimai ir bus rasti sprendimų būdai.

Trakų rajono savivaldybės informacija

 

Parengė SIGITA NEMEIKAITĖ, Trakų rajono savivaldybės viešųjų ryšių specialistė

Užs. Nr. 4681