Užsiprenumeruok „Galvę“ 2019 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,95 EUR; 3 mėn. – 7,84 EUR; 6 mėn. – 15,70 EUR; 12 mėn. – 31,39 EUR; PDF metams – 19,99 EUR!  

Alfonso Rimkaus atminimo šaškių turnyras Bijūnuose


Gruodžio 3 d. Bijūnų mokykloje-daugiafunkciame centre vyko trenerio Alfonso Rimkaus atminimo šaškių turnyras. Tai rajono sporto projektų finansuotas renginys. Į jį paminėti trenerio atminimą susirinko Alfonso Rimkaus auklėtiniai.
Varžybų atidaryme turnyro teisėjas Kęstutis Blaževičius palinkėjo visiems atkaklios kovos, gražių partijų ir kombinacijų. Salėje įsivyravo tyla, dalyviai palinko prie šaškių lentų. Sužaidus septynis turus paaiškėjo tik nugalėtojas. Juo tapo Lionginas Narbutas iš Aukštadvario. Net penki dalyviai surinko po lygiai taškų ir dalinosi antrąją-šeštąją vietas. Tad tik po koeficiento skaičiavimo paaiškėjo prizininkai: antrą vietą laimėjo Dainius Jurgelevičius iš Lentvario, trečią – Algis Račkauskas, gyvenantis Karapolio kaime. Moterų tarpe geriausiai sekėsi Giedrutei Stanišauskienei iš Vilniaus, jaunimo tarpe – Ernestui Narbutui iš Aukštadvario.
Visi nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir atminimo dovanomis, kurias įsteigė Trakų rajono savivaldybė ir šaškių klubas „Bijūnėlis“. Pertraukų tarp partijų metu visi buvo vaišinami kava, arbata. Tikimės, kad ir kitais metais toks turnyras vėl vyks ir sutrauks dar didesnį būrį Alfonso Rimkaus auklėtinių.

KĘSTUTIS BLAŽEVIČIUS,
Varžybų teisėjas