Užsiprenumeruok „Galvę“ 2017 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,89 EUR; 3 mėn. – 7,69 EUR; 6 mėn. – 15,39 EUR; 12 mėn. – 30,77 EUR; PDF metams – 19,99 EUR. Akcija senjorams, mokytojams, moksleiviams, studentams ir neįgaliesiems iki lapkričio 30 d. metinė prenumerata tik 19,99 EUR!  

„Atlantas“ nutraukė 8 iš eilės pralaimėjimų „Trakams“ seriją Vilniuje

Priešpaskutinėse 2017 metų sezono A lygos rungtynėse „Trakai“ lygiosiomis 2:2 sužaidė su Klaipėdos „Atlantu“ bei prarado net ir teorines viltis pakovoti dėl čempiono titulo. Be to, nutrūko nuo 2014 metų balandžio 3 dienos užsitęsusi „Trakų“ pergalių serija prieš “Atlantą” Vilniuje. Per tą laiką riteriai buvo laimėję aštuonerias rungtynes iš eilės.


Kalbant apie pastarąjį susitikimą, tai Olegas Vasilenka šiandien buvo priverstas sudėtį dėlioti be traumuoto Oscaro bei diskvalifikuoto Michailo Šiškos. Ir kaip po rungtynių teigė pats O.Vasilenka, be šių futbolininkų ekipos žaidimas nebuvo toks geras, kokio norėtųsi.
Apskritai, pirmasis kėlinys „Trakams“ buvo vienas prasčiausių per visą šį sezoną. Jokio aštrumo, mažas greitis, jokio pavojaus „Atlanto“ vartams. Klaipėdiečiai irgi neblizgėjo, tačiau tai nesutrukdė uždirbti vienuolikos metrų baudinio, jį realizuoti bei po kontratakos pabėgti vienas prieš vieną prieš Timofejų Šeremetą. Pirmuoju bandymu „Trakų“ vartininkas komandos neišgelbėjo, antruoju – pademonstravo tai, ką moka geriausio.
Po pertraukos vaizdas gerokai pasikeitė. Lyg pažadinti iš miegų „Trakai“ nuo pirmųjų minučių pradėjo spausti varžovus, pradėjo kurti progas, o ir išlyginamasis įvartis krito labai greitai. Svajūnas Čyžas sėkmingai susitvarkė su varžovais bei pasiuntė kamuolį į tuščius vartus. Jaunajam trakiškiui tai buvo tikslus smūgis A lygoje.
Šis įvartis trakiškius išjudino, pastarieji visiškai prispaudė „Atlanto“ futbolininkus prie savųjų vartų. Buvo galima išvysti ne vieną situaciją, kurioje klaipėdiečių visa komanda ginasi trisdešimties metrų atstumu iki savųjų vartų.
„Trakų“ spaudimas garantavo komandai sukurtas progas bei, galiausiai, įmuštą antrąjį įvartį. Po priešininkų vartininko atmušto kamuolio pirmasis prie jo prišoko Diniaras Bilialetdinovas bei labai stipriu smūgiu išvedė trakiškius į priekį.
Kas vyko toliau? Veiksmas aikštėje vedė prie to, kad „Trakai“ įmuš dar vieną įvartį ir rungtynės bus baigtos. Po kelių mėnesių į aikštę buvo mestas Alma Wakili, kuris po rungtynių prisipažino, kad jam prireikė laiko, jog adaptuotųsi aikštėje.
Sunku net paaiškinti, kokiu būdu „Atlantas“ išlygino rezultatą, tačiau tokiais atvejais įprasta sakyti, kad įvartis buvo įmuštas iš niekur. Kažkur kažkas neišsirinko varžovų, kažkokiu būdu kamuolys atiteko ne per seniausiai aikštėje pasirodžiusiam Donatui Kazlauskui, kažkaip neužtikrintai iš vartų išbėgo T.Šeremeta ir rezultatas tapo 2:2.
„Trakai“ dar turėjo keletą minučių pelnyti pergalingą įvartį, tačiau to padaryti nepavyko, o pasibaigus sezonui komanda pasipuoš bronzos medaliais.
Kad ir kaip nesusiklostė komandai šių rungtynių pirmasis kėlinys, vis tik verta pažymėti, kad čempionatas buvo pralaimėtas ne šiandien.

Fkt.lt