Užsiprenumeruok „Galvę“ 2017 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,89 EUR; 3 mėn. – 7,69 EUR; 6 mėn. – 15,39 EUR; 12 mėn. – 30,77 EUR; PDF metams – 19,99 EUR. Akcija senjorams, mokytojams, moksleiviams, studentams ir neįgaliesiems iki lapkričio 30 d. metinė prenumerata tik 19,99 EUR!  

Aukštadvariečiai paminėjo Lietuvos karių dieną


Lapkričio 10–12 dienomis Aukštadvario žemės ūkio mokyklos šaudykloje vyko tradicinės Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centro (Trakų rajono KKSC) taurės kulkinio šaudymo varžybos, skirtos Lietuvos karių dienai paminėti.
Jas organizavo Trakų rajono KKSC ir Aukštadvario sporto klubas, o surengė šaudymo treneriai Kristina Paliokaitė ir Viktoras Stukas. Varžybose dalyvavo sportininkai šauliai ir veteranai iš Kauno, Vilniaus, Kaišiadorių, Elektrėnų ir Trakų rajonų. Sportininkai varžėsi dviejose amžiaus grupėse pneumatinio, o veteranai – lygiavamzdžio šautuvo į skriejančius taikinius rungtyse.
Jaunučių berniukų grupėje nugalėjo elektrėniškis Deividas Gurskas, antroje vietoje palikęs komandos draugą Nerijų Šmatenko, trečią vietą iškovojo aukštadvarietis Paulius Malijauskas. Jaunučių mergaičių grupėje geriausiai sekėsi šeimininkams Trakų KKSC sportininkams. Nugalėtoja tapo aukštadvarietė Gabrielė Saračickaja, trečią vietą iškovojo Judita Balabanskaitė. Antrą vietą užėmė kaunietė Gustė Miškinytė.
Jaunių vaikinų grupėje dominavo Kauno „Gajos“ sportininkai. Nugalėjo Deimantas Remevičius, antras – Lukas Čiužas, o trečią vietą iškovojo Jonas Micė. Tarp merginų nugalėtojos vardą apgynė kaunietė Greta Ramonaitė, o antrą ir trečią vietas, kaip ir pernai, pasidalino seserys iš Kaišiadorių – Gailė ir Gabija Genčiauskaitės.
Šiais metais, kaip ir pernai, veteranų varžybos vyko Aukštadvario žemės ūkio mokyklos stendinio šaudymo šaudykloje. Dalyviai šaudė į trimis skirtingomis trajektorijomis skriejančius taikinius po 5 šūvius.
Nugalėjo Deivydas Divonis iš Lentvario. Antrą vietą po papildomos serijos iškovojo aukštadvarietis Gediminas Daugirdas, trečias – Mindaugas Jakelis iš Bijūnų.
Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti diplomais, taurėmis ir medaliais, kuriuos įsteigė Trakų rajono KKSC, o veteranai dar ir prizais, kuriuos įsteigė Aukštadvario sporto klubas. Organizatoriai dėkingi šaudyklų šeimininkui, Aukštadvario žemės ūkio mokyklos direktoriui Jonui Kazlauskui, už galimybę surengti šias varžybas.

GEDIMINAS POCIŪNAS,
Aukštadvario sporto klubo pirmininkas