Užsiprenumeruok „Galvę“ 2019 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,95 EUR; 3 mėn. – 7,84 EUR; 6 mėn. – 15,70 EUR; 12 mėn. – 31,39 EUR; PDF metams – 19,99 EUR!  

„Bendruomenės 2018“ mikroautobusą laimėjo vieninga ir stipri Bijūnų bendruomenė

Dar kartą įsitikinome, kad Bijūnų bendruomenė yra be galo vieninga ir stipri bendruomenė!
Lietuviška įmonė „NORFA“ kartu su didžiausiu naujienų portalu DELFI, siekdama mažinti regionų atskirtį ir parodyti, kad net mažiausiuose Lietuvos miesteliuose, kaimeliuose yra knygos vertų šviesių žmonių ir istorijų, surengė konkursą. Šiuo tikslu organizuojamo paramos konkurso pagrindinis prizas buvo mikroautobusas Ford Transit Kombi.
Šiame konkurse dalyvavusi Bijūnų bendruomenė tapo nugalėtoja. Laimėto mikroautobuso raktelius bendruomenei rugsėjo 8 d. įteikė pats „Norfa“ savininkas – D. Dundulis, Lietuvos giminių festivalio Kaune metu.
Nuoširdžiai dėkojame visiems balsavusiems ir padėjusiems bendruomenei laimėti mikroautobusą. Taip pat norime padėkoti Trakų rajono savivaldybės merei E. Rudelienei ir Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriui D. Kvedaravičiui už suteiktą galimybę visai bendruomenei keliauti kartu į Kauną atsiimti mikroautobuso.
Bendruomenė džiaugiasi laimėtu prizu. Visi kartu įrodė, kad yra ne tik išradingi, bet ir supratingi, užjaučiantys bei mokantys suvienyti jėgas vardan bendro tikslo.

INESA ŽIDONYTĖ,
Bendruomenės pirmininkė