Užsiprenumeruok „Galvę“ 2019 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,95 EUR; 3 mėn. – 7,84 EUR; 6 mėn. – 15,70 EUR; 12 mėn. – 31,39 EUR; PDF metams – 19,99 EUR!  

Bijūnuose Kalėdinė dvasia

DSCN7362

Jau puošiasi žemelė baltais kailinėliais, eglės purena savo skraistes. Šventinis laukimas jau mumyse. O ar įsivaizduojate Kalėdas be šventinio atributo – pasipuošusios eglės?

Taigi ši sekmadienį į Bijūnų pagrindinės mokyklos kiemelį susirinko visi, kurie išgirdo devyniaragio elnio kanopų bildesį, pajuto šerkšnu nusagstytos žaliaskarės eglutės kvietimą ateiti ir papuošti ją šventėms.

Eglę papuošėme ir įžiebėme. Pasigrožėję žaliaskare skubėjome į mokyklos fojė. Čia mažuosius pasitiko Vilniaus „Drakoniuko“ teatras su programa „Kalėdinė pasaka“. Tai pasakaitė apie Klouną ir Raganaitę, kurie patyrė daugybę šaunių nuotykių, ieškodami tikrojo Kalėdų Senelio. Raganėlė ir Klounas į spektaklį įtraukė visus norinčius pažaisti ir tapti tikrais Kalėdinės pasakos personažais. Na, o kokios gi Kalėdos be Kalėdų Senelio? Buvo ir Jis! Kalėdų Senelis apsidžiaugė išvydęs tiek daug jo laukiančių šventės dalyvių. Jaunas ir senas, ir mažas deklamavo eiles, dainavo dainas apie artėjančias šventas Kalėdas. Kalėdų Senelis geras, dosniai apdalijo vaikus gardžiais saldumynais, suaugusiems padovanojo viltingą švenčių laukimo nuotaiką. Kaip iš pasakos, tik viskas buvo tikra.

Pasidalinus didžiųjų žiemos švenčių laukimo nuotaikomis, išgirdus daug šiltų žodžių, — dabar belieka tikėtis, kad gražūs šventiniai svečių linkėjimai išsipildys, o stebuklų nakties laukimas neprailgs.

O mūsų Bijūnų bendruomenė Jums visiems linki, kad 2015-ieji būtų ramūs, bet nenuobodūs, kad jūsų širdys būtų pilnos meilės, rankos darbščios, kojos greitos, namai – pilni skalsos ir santarvės, o akys – žibančios nuo įvykusių stebuklų. Ir tegu tie stebuklai visada būna gražūs ir nepakartojami.

Milė Blaževičienė,

Trakų kultūros rūmų Bijūnų

renginių organizatorė,

projektinės veiklos koordinatorė