Užsiprenumeruok „Galvę“ 2019 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,95 EUR; 3 mėn. – 7,84 EUR; 6 mėn. – 15,70 EUR; 12 mėn. – 31,39 EUR; PDF metams – 19,99 EUR!  

Elektrėnietis – sambo imtynių prizininkas

Beje, kovo 4 d. Vadimas Vilniaus miesto sambo imtynių čempionate iškovojo pirmąją vietą. 24-erių metų vaikinas sportuoja jau 13 metų. Jis yra iškovojęs Lietuvos jaunučių sambo imtynių čempiono vardą, o jaunučių dziudo imtynių pirmenybėse užėmęs 2-3 vietas. 2006 m. pasaulio taurės varžybose „World Cup“ iki 20 metų amžiaus grupėje jis užėmė penktąją vietą. Šiuo metu V. Kaminskij treniruojasi Vilniaus policijos dziudo sporto klube „Lokys“. Rengtis varžyboms jam padeda treneris Stasys Bazys. Vadimas prakaitą sporto salėje lieja 2-3 kartus per savaitę.  

V. Kaminskij yra Vilniaus Gedimino technikos universiteto gaisrinės saugos specialybės ketvirtakursis. Nuo praėjusių metų spalio jis taip pat pradėjo dirbti Elektrėnų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje ugniagesiu gelbėtoju. Vadimas sako, kad gaisrininku svajojo būti nuo vaikystės. „Anksčiau nežinojau, kad yra toks ugniagesybos sportas, galbūt ir juo būčiau susidomėjęs, o imtynių treniruotės vykdavo prie namų,“ – sakė ugniagesys.

Dabar Vadimas rengiasi kovo 16 d. vyksiančiam Policijos dziudo čempionatui, kuriame dalyvaus ne tik mūsų šalies, bet ir užsienio pareigūnai.

Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inf.