- Galvė - http://www.galve.lt -

Galimai prie Elektrėnų nukritusio parasparnio paieškai į orą pakeltas sraigtasparnis

[1]

Pirmadienį netoli Elektrėnų dangų raižė Lietuvos karinių oro pajėgų sraigtasparnis. Gelbėtojai ieškojo galimai nukritusio parasparnio.
Pranešimo apie nukritusį parasparnį Bendrasis pagalbos centras gavo apie 13 valandą. Vyras, kuris kreipėsi į gelbėtojus pranešė, kad netoli Kudonių kaimo matė krentantį parasparnį. Pilotas galimai nukrito į netoliese esantį Ilgės ežerą. Į nelaimės vietą išsiųstos gelbėtojų pajėgos iš aplinkinių rajonų, o taip pat ugniagesių narų komanda iš Kauno. Vyras, kuris pranešė apie galimą nelaimę, gelbėtojų laukė sutartoje vietoje. Susitikęs su atvykusiais ugniagesiais jis savo automobiliu juos palydėjo iki Ilgės ežero pakrantės, kur prasidėjo intensyvi paieška.
Aplink ežerą ir aplinkinius kaimus zujo ne tik ugniagesių ekipažai, bet ir policijos pareigūnai, kurie klausinėjo vietinių gyventojų, ar šie nematė krentančio parasparnio. Sutikti žvejai bei šalia ežero gyvenantys žmonės teigė nieko nematę ir labai stebėjosi tokiomis gausiomis gelbėtojų pajėgomis. Pirminei žvalgybai nepavykus į pagalbą atskrido Lietuvos kariuomenės sraigtasparnis. Daugiau kaip valandą ore ratus sukęs orlaivis paiešką baigė apie 15 valandą. Iš oro buvo išžvalgyta ne tik Ilgio ežero pakrantė ir bet ir gerokai platesnė teritorijos dalis – pelkės, miškai.
Apie 15 valandą 10 minučių Situacijų koordinavimo skyriaus nurodymu paieška buvo nutraukta. Manoma, kad pranešimas apie nelaimę nepasitvirtino.

15min.lt inf.