Užsiprenumeruok „Galvę“ 2019 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,95 EUR; 3 mėn. – 7,84 EUR; 6 mėn. – 15,70 EUR; 12 mėn. – 31,39 EUR; PDF metams – 19,99 EUR!  

Gatvių šventė Bijūnuose

Praėjusį šeštadienį Bijūnų mokykloje daugiafunkciame centre vyko dešimtoji Bijūnų bendruomenės gatvių šventė. Šventę sveikinimu pradėjo Bijūnų bendruomenės pirmininkė Inesa Židonytė. Po sveikinimo suburtos šešios Bijūnų gatvių komandos stojo į „Protų mūšio“ kovas.
Viktoriną organizavo ir vedė Dainius Jurgelevičius. Viso dalyviams teko atsakyti į penkiasdešimt klausimų apie Bijūnus, Aukštadvarį, Trakus ir Lietuvą. Po labai azartiškos ir atkaklios kovos surinkusi daugiausiai taškų nugalėtoja tapo Gėlių gatvės komanda. Visos dalyvavusios komandos buvo apdovanotos saldžiomis dovanėlėmis.
Pertraukose tarp turų visus dainomis linksmino naujai susibūręs Bijūnų vokalinis ansamblis (vadovas Juozas Petravičius), o Irenas Stankevičienė pasakojo linksmas istorijas.
Renginio metu veikė ir paroda-pardavimas, kur gyventojai pristatė savo rankų darbus. Čia galima buvo įsigyti megztų pirštinių ir kojinių, ekologiškų prieskonių, rankų darbo muilo, įvertinti Skaisto Franckevičiaus darbus iš degtukų.
O po viktorinos ir dainų visi rinkosi pabendrauti prie suneštinio vaišių stalo, kur šeimininkės pristatė savo patiekalus, gilių kavą, žolelių arbatą.

KĘSTUTIS BLAŽEVIČIUS