Užsiprenumeruok „Galvę“ 2019 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,95 EUR; 3 mėn. – 7,84 EUR; 6 mėn. – 15,70 EUR; 12 mėn. – 31,39 EUR; PDF metams – 19,99 EUR!  

„Gatvės krepšinio 2011“ taurę išsivežė „Paprasti“

Čia Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai, įgyvendindami projektą, kurį finansavo Trakų r. savivaldybė,  organizavo „Gatvės krepšinio 2011“ turnyrą. Į žaidimų aikštelę rinkosi komandos bei sirgaliai iš įvairių Trakų rajono miestų ir kaimų. Išmėginti savo jėgų atvyko ir  trys komandos iš Elektrėnų savivaldybės Beižionių kaimo. Policijos pareigūnai, organizuodami „Gatvės krepšinio“ turnyrą, stengėsi pritraukti kuo daugiau vaikų, augančių globos namuose. Šiame turnyre dalyvavo 5 komandos iš globos namų.

Renginio pradžioje dalyvius pasveikino Vilniaus apsk. VPK Trakų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininkas Juozas Steckis, kuris žaidėjams palinkėjo sėkmės ir sportinio ryžto. Žaidimas vyko rato sistema ir tarpusavyje kovojančios komandos išsiaiškino, kuri yra stipriausia. Varžybų metu paaiškėjo, kad atkakliausia ir nenugalima 12-14 metų amžiaus grupėje buvo komanda iš Elektrėnų savivaldybės „Gija 1“. 15-16 metų amžiaus grupėje – „ No naime“ komanda. Jiems ir atiteko pirmoji vieta. Antroji vieta atiteko komandai „Trauma“, o trečioji –  komandai „ Vilkai“. Jaunuolių 17-20 metų amžiaus grupėje pirmąją vietą iškovojo ir taurę išsivežė Elektrėnų savivaldybės komanda „Paprasti“, antrieji liko Trakų miesto krepšininkai  „Perlo fanai“, trečiosios vietos nusipelnė krepšinio komanda „Paluknys“. Prizinių vietų  laimėtojams įteikti diplomai ir taurės. Visos turnyre dalyvavusios komandos buvo apdovanotos dovanomis ir prizais, kurias įsteigė rėmėjai – Verslo, sveikatingumo ir pramogų centras  „Trasalis“ ir Anupriškių pramogų parkas, suteikę dalyviams galimybę nemokamai naudotis vandens pramogomis, išbandyti savo jėgas lipynių trasoje.

Už paramą organizuojant ir įgyvendinant „Gatvės krepšinio“ turnyrą nuoširdžių padėkos žodžių nusipelnė Paluknio  Medeinos vidurinės mokyklos direktorius V. Gustas, Trakų vidurinės mokyklos mokytojas A.Radijevskis ir Trakų sporto centro vyr.specialistas Š.Ūsas.

Projektas „Gatvės krepšinis“ yra vykdomas antrus metus. Šio projekto tikslas – pritraukti kuo daugiau jaunimo užsiimti pozityvia veikla, realizuoti savo poreikius ir lūkesčius, propaguoti sveiką gyvenseną tarp vaikų ir jaunimo, formuoti teisingą požiūrį į vaikų ir jaunimo bei policijos bendradarbiavimą teisės pažeidimų prevencijoje.

Vlada Černienė, Vilniaus aps. VPK Trakų r. PK VPS Prevencijos poskyrio vyr. Specialistė{jcomments on}