- Galvė - http://www.galve.lt -

GYVENTOJŲ BĖDOS NEŠILDO?

bet ne šilumininkams ir vietos valdininkams. „Visiška nesąmonė, prieš pat šildymo sezono pradžią „Prienų energija“ susizgribo tvarkyti šilumos ir karšto vandens trasas.

Prieš kelias savaites įspėjau Trakų seniūną, kad susidomėtų šia netvarka: iškasti grioviai kelia pavojų mūsų namui, nes jis pastatytas ant polių, pradėjo trūkinėti butuose sienos, namas sėda, — „Galvei“ aiškino namo gyventojų įgaliota atstovė Svetlana Nemceva. — Grioviai iškasti nesutvirtinus šlaito, o mūsų namas – avarinis. Šilumos trasas tvarkantys darbuotojai dirba pažeisdami daugybę taisyklių – darbo saugos, statybos reikalavimų ir panašiai. Ir kas iš to, kad jie dieną naktį tvarko tuos vamzdžius, virina juk po atviru dangumi, lyjant lietui, kas bus iš tokių siūlių?“

Pasak moters, galiausiai, kai antradienio naktį, trūko vamzdžio sklendė ir fontanu pradėjo bėgti karštas vanduo, vamzdžių tvarkymo darbai suintensyvėjo, o vietos valdininkai susidomėjo šilumos tiekėjo UAB „Prienų energija“ vykdomais darbais.  Trečiadienio vakarą situaciją vietoje apžiūrėjo Trakų seniūnas K.Vilkauskas, ketvirtadienio rytą vykdomais darbais susidomėjo ir Koncesijos sutarties komisijos pirmininkas K. Kasperavičius bei savivaldybės specialistas T.Pučinskas. Savivaldybės administracijos iniciatyva buvo sukviesta komisija ir surašytas raštas koncesininkui dėl ne laiku pradėtų darbų.

Kiek laiko šalia 48B namo tvyros aplinkai, žmonėms ir namui pavojingos neužkastos „tranšėjos“ – neaišku. Tačiau vakar vaizdelis dar nesikeitė.

„Galvės” inf.{jcomments on}