- Galvė - http://www.galve.lt -

Ir šventė, ir darbo pradžia

Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje dar nedrąsūs, tėvelių palydėti mažieji moksleiviai iškilmingai rikiavosi šalia abiturientų. Turbūt ne vieno širdelė plakė stipriau: kaip seksis, kokie bus klasės draugai, mokytojai. Nuaidėjęs skambutis suvirpino ir susirinkusių tėvelių širdis – kiekvienas juk kažkada buvo mokinukas, baigė mokyklą, dažnas net šitą pačią.
Naujų mokslo metų pradžios proga gimnazijos bendruomenę sveikino gimnazijos direktorė Romutė Nargelienė. Jos ištarti žodžiai nuskambėjo kaip visuotinė priesaika : „ Tarnaukime šviesai visi, ir Jūs, mieli moksleiviai, ir Jūs, gerbiami tėveliai, ir Jūs, visi mano kolegos mokytojai“.
Rugsėjo 1-osios šventėje dalyvavo ir  mokinius bei mokytojus pasveikino ir palinkėjo kuo geriausios kloties naujaisiais mokslo metais Trakų rajono Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Vytas Rukšėnas, Lentvario miesto seniūnas Jonas Kietavičius. Savo kalboje seniūnas pabrėžė, jog mažieji penktokai įsilieja į šaunų gimnazijos kolektyvą, todėl nerimauti nereikia- kiekvienas ras savo vietą ir keliaus mokslo keliu. Gimnazijos bendruomenę sveikino Gimnazijos tarybos pirmininkas Algis Vaitkevičius bei vyr. inspektorė Viktorija Jurčenko. Savo mokyklinius metus prisiminė ir būti energingais kvietė rajono tarybos narė Asta Kandratavičienė, kuri pati baigė mūsų gimnaziją, tuomet dar vidurinę mokyklą, aukso medaliu.
Sveikinimus gimnazijos bendruomenei atsiuntė LR Seimo nariai Jonas Liesys ir Dangutė Mikutienė, Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sveikatos komiteto pirmininkė Vitalija Kliukienė.
Mokinių vardu susirinkusius mokytojus, mokinius ir jų tėvelius sveikino gimnazijos Mokinių tarybos prezidentas Adomas Lesys. Jis kvietė vyresniuosius mokinius globoti penktokus, kad jiems mokykla nuo pat pirmų dienų būtų saugi ir miela.
Penktokų eilės ir gimnazijos liaudies kolektyvo šokiai vainikavo šventę, kuri buvo tarsi startas naujiems darbams, atradimams ir pasiekimams.

Giedrė Širinskienė,Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui