Užsiprenumeruok „Galvę“ 2019 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,95 EUR; 3 mėn. – 7,84 EUR; 6 mėn. – 15,70 EUR; 12 mėn. – 31,39 EUR; PDF metams – 19,99 EUR!  

Konkursas „Priklausomybėms NE“

Sausio 23 d. Vievio gimnazijoje vyko 5-7 kl. mokinių konkursas „Priklausomybėms NE”. Konkurse dalyvavo 5 komandos, kurios pristatė savo sukurtus plakatus ir aptarė priklausomybių aktualumą šiandieniniame gyvenime.
Komisijos nariai žavėjosi mokinių darbais ir jų pristatymais, todėl nugalėtojus išrinkti buvo tikrai nelengva. Komisija vertino kūrybinius pristatymus, plakatus ir išrinko nugalėtojus. Nugalėtojais tapo 6a klasės mokiniai, kurie sukūrė puikų plakatą ir žaismingai bei informatyviai jį pristatė. Sveikiname 6a klasės mokinius ir jų klasės auklėtoją Renatą Kisnierienę.Visi dalyviai buvo apdovanoti prisiminimo dovanėlėmis ir saldumynais.
Dėkojame visiems mokiniams ir jų auklėtojoms, komisijos nariams: gimnazijos psichologei Dianai Mikalajūnei, direktoriaus pavaduotojai ugdymui Danguolei Šumskienei ir Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiajai tyrėjai Erikai Čaikovskajai.

Konkursą organizavo ir vedė vyr. socialinė pedagogė AISTĖ APYVALIENĖ