Užsiprenumeruok „Galvę“ 2019 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,95 EUR; 3 mėn. – 7,84 EUR; 6 mėn. – 15,70 EUR; 12 mėn. – 31,39 EUR; PDF metams – 19,99 EUR!  

Kviečia projektas „Esame veiklūs ir reikalingi“

Projektas „Esame veiklūs ir reikalingi“ kviečia visus, kuriems 55-eri, bet dar esate ne pensinio amžiaus, įsijungti į įdomias ir naudingas projekto veiklas bei tapti savanoriais.
Dar pavasarį su ESFA pasirašėme sutartį dėl projekto „Esame veiklūs ir reikalingi“ Nr.08.3.2-ESFA-K-415-01-0013 įgyvendinimo, kurio tikslinė grupė viena pažeidžiamiausių – tai asmenys, sulaukę 54 metų amžiaus, bet dar ne pensinio amžiaus. Šis projektas bus įgyvendinamas iki 2021 metų.
Projektą įgyvendinsime ne tik Trakų, bet ir Vilniaus mieste ir rajone, Šalčininkų rajone bei Elektrėnų savivaldybėje, o savanorius priimančiomis organizacijomis tapo Trakų globos ir socialinių paslaugų centras (direktorė I. Markevičienė), Vilniaus mieston VšĮ „Atsigręžk į vaikus“ (direktorė S. Ignatovičienė) bei Grigiškių dienos centras „Grijos vaikai“ (direktorė J. Iluk), Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centras (direktorė L. Pavtel), Šalčininkų vaikų globos namai (direktorė O. Obločinska) ir Elektrėnų socialinių paslaugų centras (direktorė D. Kutyrevienė).
Projekto tikslas – sukurti palankias sąlygas vyresniems darbingo amžiaus asmenims aktyviai dalyvauti visuomenės gyvenime, padidinti jų galimybes tęsti darbą.
Projekto tikslinės grupės nariai galės patobulinti savo anglų kalbos žinias, dalyvauti socialinio darbo su vaikais ir senjorais mokymuose, seminarų metu patobulins ir mokymosi mokytis bei kūrybiškumo kompetencijas ir galės išbandyti save savanoriaudami. Į pagalbą savanoriams – psichologai.
Didelis dėmesys bus skiriamas pačios savanorystės plėtojimui, nes mūsuose tai nėra paplitusi veikla ir visuomenėje neužima reikiamos vietos. Į projekto veiklas bus siekiama įtraukti 150 tikslinės grupės asmenų.
Vilniuje, Trakuose ir Elektrėnuose jau praėjo pirmieji motyvaciniai seminarai, kuriuos surengė projekto koordinatorės savivaldybėse – tai Rūta Udraitė-Mikalauskienė, Regina Juzefovič ir Ieva Chmeliauskienė. Vilniaus rajono koordinatorė Edita Kunigel-Zajankovskaja ir Šalčininkų rajono koordinatorė Alicija Kolyško vykdo savanorių paiešką ir rengiasi pirmiems renginiams.
Kviečiame tikslinės grupės asmenis prisijungti prie mūsų iniciatyvos ir papildyti savanorių grupes. Laukiame Jūsų skambučių tel. 8-528-55413, el.p. centras.trakai@ gmail.com

Trakai.lt