Užsiprenumeruok „Galvę“ 2019 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,95 EUR; 3 mėn. – 7,84 EUR; 6 mėn. – 15,70 EUR; 12 mėn. – 31,39 EUR; PDF metams – 19,99 EUR!  

Kviečiame į praktinius užsiėmimus visai šeimai: vaikus, globėjus, įtėvius ir tėvus!

„Labai patiko profesionalus psichologių požiūris, įsiklausymas ir leidimas išsikalbėti. Supratau, kad šeima, jos išlaikymas yra nuolatinis tobulėjimas. Nėra vienos ar kelių situacijų, kurios padeda iškilus problemoms. Jų yra begalė. Svarbu yra kompromisai, bendravimas, tarpusavio supratimas ir meilė vienas kitam. Vaikystės laikotarpis yra vienas gražiausių mūsų gyvenime. Tad, labai noriu šiame etape būti vaikams parama ir įsiklausymas. Ačiū!“, – tai atsiliepimas mamos Daivos, dalyvavusios praktiniuose užsiėmimuose Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centre praeitą rudenį. „Labai patiko profesionalus psichologių požiūris, įsiklausymas ir leidimas išsikalbėti. Supratau, kad šeima, jos išlaikymas yra nuolatinis tobulėjimas. Nėra vienos ar kelių situacijų, kurios padeda iškilus problemoms. Jų yra begalė. Svarbu yra kompromisai, bendravimas, tarpusavio supratimas ir meilė vienas kitam. Vaikystės laikotarpis yra vienas gražiausių mūsų gyvenime. Tad, labai noriu šiame etape būti vaikams parama ir įsiklausymas. Ačiū!“, – tai atsiliepimas mamos Daivos, dalyvavusios praktiniuose užsiėmimuose Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centre praeitą rudenį. 

Šį rudenį taip pat kviečiame šeimas, – globėjus, įtėvius ir tėvus kartu su vaikais, kurių amžius 6 – 11 m., į vienos dienos praktinius užsiėmimus, o tai pat globėjus, įtėvius ir tėvus į emocinės paramos grupes. Praktiniai užsiėmimai globėjams, įtėviams, tėvams ir jų vaikams yra skirti skatinti vaikų ir tėvų pozityvų bendravimą, stiprinti tarpusavio ryšį, didinti vaikų ir tėvų tarpusavio pasitikėjimą. Užsiėmimus vaikams ves lektorė psichologė Kristina Leščinskaitė, specializuojasi emocinio intelekto, emocijų valdymo, vaikų auklėjimo temomis. Užsiėmimus globėjams, įtėviams, ir tėvams ves lektorė Loreta Juravičienė, turinti 19 metų darbo psichologe patirtį, specializuojasi bendravimo, konflikto sprendimų ir kitomis temomis.

Kviečiame į emocinės paramos grupes globėjus, įtėvius ir tėvus!

Emocinės paramos grupė globėjams, įtėviams ir tėvams yra skirta aptarti vaikų elgesį saugioje aplinkoje aplinkoje diskutuojant ir randant geriausius sprendimus, kaip elgtis su savo vaikais krizinėsė situacijose. Labai svarbu laiku atpažinti, įvertinti ir bandyti įveikti vaiko ir jo šeimos gyvenimą trikdančias elgesio ir emocines problemas. Tinkama ir laiku suteikta psichologinė pagalba padeda išvengti nemalonių tokio elgesio pasekmių, atveria kelią sėkmingai vaiko asmenybės raidai. Daugiausiai dėmesio skiriama netinkamam vaiko elgesiui, kaip vienai dažniausiai pasitaikančių problemų.
Grupių datos: 2017 m. rugpjūčio 24 d. 18:00 – 21:00 val., 2017 m. rugsėjo 7 d. 18:00 – 21:00 val.
Kviečiame registruotis jau dabar el. paštu a.jankauskaite@trakuseimoms.lt. Daugiau informacijos telefonu: +370 620 79703 arba +370 611 12183

Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro globėjų ir įtėvių rengimo specialistės
AISTĖ JANKAUSKAITĖ ir RENATA GRUDZINSKIENĖ