Užsiprenumeruok „Galvę“ 2017 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,89 EUR; 3 mėn. – 7,69 EUR; 6 mėn. – 15,39 EUR; 12 mėn. – 30,77 EUR; PDF metams – 19,99 EUR. Akcija senjorams, mokytojams, moksleiviams, studentams ir neįgaliesiems iki lapkričio 30 d. metinė prenumerata tik 19,99 EUR!  

Kviečiame vaikų globėjus (rūpintojus) ir įtėvius į emocinės paramos grupes!

Nuspalvinkim (1)

Emocinės paramos grupės tikslas yra palaikyti vieni kitus, pasidalinti mintimis ir jausmais. Tai saugi erdvė, kurioje globėjai ir įtėviai kartu bando atrasti atsakymus į įvairiausius klausimus apie vaikų auklėjimą, jų elgesį, savo jausmus, visuomenės požiūrį. Dažnai, auginant tiek biologinius, tiek globojamus vaikus, kyla daug klausimų ir įvairių emocijų. Lektorė, psichologė Kristina Leščinskaitė, kuri ves grupę, jums padės atsakyti į klausimus bei suteiks emocinę paramą. Labai kviečiame ir rekomenduojame pasinaudoti galimybe ir dalyvauti. Pirmas susitikimas vyks jau kovo 27 d. (pirmadienį), kviečiame registruotis!
• Laikas: pirmasis susitikimas vyks kovo 27 d. 18 val. Jei neturite galimybės atvykti į patį pirmą susitikimą, maloniai kviečiame prisijungti vėliau. Vieno užsiėmimo trukmė – 3 val.
• Vieta: Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centras, Aukštadvario g. 33, Mikniškių k., Trakų r. sav.
•Registracija ir daugiau informacijos tel. +370 620 79703, el. paštu a.jankauskaite@trakuseimoms.lt
Emocinės paramos grupės finansuojamos projekto, skirto globėjų ir įtėvių konsultavimui ir pagalbos jiems teikimui, lėšomis.

Trakų paramos šeimai ir vaikams centro inf.

GIMK LOGO permatomas (3)

01 (1) (1) (1)