Užsiprenumeruok „Galvę“ 2019 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,95 EUR; 3 mėn. – 7,84 EUR; 6 mėn. – 15,70 EUR; 12 mėn. – 31,39 EUR; PDF metams – 19,99 EUR!  

Kvietimas į praktinį mokomąjį seminarą „Savarankiškumas ir gyvenimo kokybė kiekvienam“

Gruodžio 3-oji – Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena, kurią pasaulis mini nuo 1992 metų. Po daugelį metų trūkusio aktyvaus visuomenės švietimo bei supažindinimo su neįgaliųjų problemomis, ribotomis jų galimybėmis ugdytis, dirbti bei dalyvauti visuomeniniame gyvenime, 1992 m. pabaigoje, Jungtinių Tautų Organizacija paskelbė gruodžio 3-ąją Tarptautine neįgaliųjų diena.
Ateityje laukia daug darbų, tačiau šiandien džiaugiamės neįgaliųjų pasiekimais kultūros, mokslo ir sporto srityse.
Techninės pagalbos neįgaliesiems centras prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, minintis savo veiklos 25 – asias metines bei aktyviai dalyvaujantis neįgaliųjų socialinės integracijos procese kviečia į praktinį mokomąjį seminarą įvairių sričių specialistus, besidominčius techninės pagalbos priemonių pritaikymu, naujomis techninės pagalbos priemonėmis ir technologijomis, asmenis, kurie savo aplinkoje susiduria su žmonėmis, turinčiais komunikacijos sutrikimų ir ieško būdų jiems padėti.
Seminaras įvyks: 2017 m. gruodžio 5 d. Vilniuje Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO Laisvės pr. 5, Vilnius.
Seminaro tikslas – suteikti seminaro dalyviams žinių, pagilinti profesinius įgūdžius ir padėti tobulinti praktinius įgūdžius apie kasdienio naudojimo bei informacinių technologijų ypatumus, jų taikymo ir panaudojimo galimybes. Įvairių sričių specialistai ir pagalbinių priemonių žinovai seminare dalinsis savo žiniomis ir kvies dalyvius diskusijai.
Seminaro pradžia – 11.00 val., pabaiga – 16.00 val. Seminaro metu vyks įvairių gamintojų judėjimo ir kitų techninės pagalbos priemonių paroda. Seminaro dalyvio mokestis 20 eur.
Registracija į seminarą vykdoma elektroniniu būdu: www.tpnc.lt/registracija

„Organizatorių“ inf.