- Galvė - http://www.galve.lt -

Lenkijoje vyksta XIII Pasaulio Polonijos žiemos žaidynės

Praėjusį sekmadienį viename gražiausių Lenkijos kalnų kurortų miestelių Krynicoje įvyko XIII Pasaulinio Polonijos žiemos žaidynių, kuriose dalyvauja ir Trakų rajono savivaldybės atstovai, atidarymo ceremonija.

[1]
Šiemet žaidynėse varžosi apie 650 dalyvių iš 22 pasaulio šalių. Gausiausiai reprezentuojama yra Lietuva su 125 sportininkais. Mūsų šaliai žaidynėse atstovauja Vilniaus, Vilniaus miesto, Šalčininkų ir Trakų rajonų komandos.
Nuo pirmadienio sportininkai varžosi 10 rungčių, tokiose kaip kalnų ir lygumų slidinėjimas, ledo ritulys, greitasis ir daugiakovės čiuožimas, šiaurietiškas ėjimas, snieglentės ir kt. Pirmą žaidynių dieną vyko greitojo čiuožimo varžybos, kuriose Trakų rajono sportininkai iškovojo 4 medalius – 2 aukso, 1 sidabro ir 1 bronzos.
Žiemos žaidynės – tai tradicinis tarptautinio lygio sporto renginys, kurį kas dvejus metus organizuoja asociacija „Wspolnota Polska“ kartu su vietos savivaldybėmis, sporto ir kultūros organizacijomis. Šiais metais žaidynės vyksta nuo vasario 25 iki kovo 3 dienos.

Trakai.lt