- Galvė - http://www.galve.lt -

Lentvariečiai didžiuojasi savo gimtine

Moksleiviai susidomėję klausėsi vyr. bibliotekininkės Rūtos Minkevičienės  pasakojimo  apie  vasario 16 –osios  reikšmę mūsų valstybei,  sužinojo daug svarbių istorinių faktų.  Mokiniams plačiau susipažinti su Lietuvos istorija buvo parengta istorinių knygų paroda.   
Po to moksleiviai dalyvavo diskusijoje apie tai, ką jiems reiškia žodžiai – Lietuva, gimtasis miestas, nacionalinė šventė – Vasario-16-oji, aptarė kur yra Lietuva, kas gyvena Lietuvoje, kaip atrodo Lietuvos vėliava ir herbas, ką reiškia vėliavos spalvos, kiek Lietuvoje gyvena žmonių, kokios yra įžymios Lietuvos vietos.
Vaikams bibliotekos darbuotojos pristatė Mariaus Jovaišos  knygą  ir CD ,, Neregėta  Lietuva“.Vaikai buvo sužavėti iš paukščio skrydžio fotografuotomis gražiausiomis Lietuvos vietomis. Spėjo, kokios vietovės nuotraukose pavaizduotos, kur tos vietovės yra, dalinosi įspūdžiais kokiose Lietuvos vietovėse jie lankėsi. Bet daugiausiai vaikams džiaugsmo suteikė  Lentvario ir Trakų vaizdai.
Prieš išsiskiriant, popietės pabaigoje, Lentvario miesto bibliotekos vedėja Kristina Mečkovska  padovanojo vaikams prisiminimui atvirukus su vaizdais iš knygos ,,Neregėta  Lietuva“.

Vilma Smitienė,  Lentvario filialo vyr. bibliotekininkė{jcomments on}