Užsiprenumeruok „Galvę“ 2019 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,95 EUR; 3 mėn. – 7,84 EUR; 6 mėn. – 15,70 EUR; 12 mėn. – 31,39 EUR; PDF metams – 19,99 EUR!  

Lentvaryje šventė Nepriklausomybės dieną

Skambant tautiniam himnui į  salę įžengė jaunuolių tautinių šokių  kolektyvas (vad. R. Blikertienė), nešinas tautinėmis vėliavėlėmis. Pagerbus Lietuvos vėliavą ir tylos minute žuvusiuosius už Lietuvos Nepriklausomybę, nuskambėjo šokio trepsėjimas, smagiai sukosi jaunimas , jiems pritarė ir vaikų sportinių šokių grupė. Skambėjo poetų eilės LIETUVAI, buvo rodomi istoriniai filmai, mokiniai turėjo galimybę išbandyti save ištvermės testuose. Tačiau daugiausiai aplodismentų sulaukė startavusios šeimos: jėgas išbandė stalo teniso (nugalėjo Kašinskų, Aukštuolių, Nariūnų šeimos), šaškių (nugalėtojai Švedavičių,  Viatkinų , Vitkovskių šeimos), smiginio (nugalėtojais tapo Viršutų ir Andrikių šeimos) varžybose. Na, o netradicinėse šeimų estafetėse, kur reikėjo mesti baudas, įveikti kliūtis, ,,sodinti ir kasti bulves“, aktyviai startavo net aštuonios– Vilkauskų, Kochanskų, Kvietkauskų, Švedavičių, Tomkevičių (su močiute A.  Karloniene), Viršutų, Vorobjovų, Kerinų šeimos. Nugalėjo visos – juk reikia drąsos ir ryžto, kad surastum laiko ir  nepabūgtum išbandyti savo jėgas. Už pasiektus rezultatus ir  nuopelnus buvo išdalinta apie 40 padėkų Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos direktorės Romutės Nargelienės vardu ir tiek pat kvietimų į spektaklį išdalino Trakų kultūros rūmai.  Padalinta 20 medalių (rėmėjai Trakų KKSC).
Ovacijos, juokas ir nepakartojami įspūdžiai lydi ir šiuo metu prisiminus Kovo 11-osios minėjimą. Laikas prabėga, lieka tik geri prisiminimai ir tradicijų tęstinumas.

Laimis Sinkevičius, Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazistas{jcomments on}