- Galvė - http://www.galve.lt -

LIONINĖS VAIKŲ SKYRIAUS JAUKUMUI

Didelių pastangų dėka ne tik pavyko išsaugoti VšĮ Trakų ligoninę, bet ir gauti jos rekonstrukcijai finansavimą. Nors Trakų ligoninėje darbai dar nesibaigė, pasak ligoninės direktoriaus Arkadijaus.Goldino, jau kuriami ateities projektai. Šiuo metu ligoninė jau gali pasigirti renovuotu Akušerijos skyriumi, Priimamuoju bei Vaikų skyriumi.

LR Seimo narė D. Mikutienė, apsilankiusi ligoninėje džiaugėsi, kad mūsų rajono gyventojams siūlomos gydymo sąlygos atitinka aukščiausius reikalavimus, bet vaikščiodama po Vaikų skyrių parlamentarė nusprendė, kad vaikučiams ligoninės patalpose trūksta jaukumo ir šilumos.

Š.m. balandžio 2 d. LR Seimo narė artėjančių Šv. Velykų proga Trakų ligoninei iš savo organizuoto projekto padovanojo vaikų piešinius, kuriuos padėjo atrinkti Trakų meno mokyklos Dailės skyriaus mokytoja Renata Mečkovskienė, įsitikinusi, kad kiekvienas piešinys turi vaikams skleisti šilumą, ramybę ir jaukumą.

Trakuose jau šešerius metus vykdoma LR Seimo narės D.Mikutienės inicijuota socialinė akcija „Plauk garlaiviu Trakuose“, kurioje dalyvauja Lietuvos ir užsienio moksleiviai. 2007 m. buvo paskelbti „Vaikų kūrybos metais“. Šiai progai paminėti akcijos metu buvo paskelbtas projektas „Mes piešiame Trakus“, kuris sulaukė apie  2500 piešinių.

Vaikų skyriaus sienas papuošė parlamentarės lėšomis gražiai, pritaikant prie ligoninės interjero, įrėminti šio projekto nugalėtojų bei Trakų meno mokyklos Dailės skyriaus mokytojos R. Mečkovskienės auklėtinių darbai.

Parlamentarė, pristatydama vaikų darbų parodą „Mes piešiame Trakus“, ligoninės mažiesiems pacientams palinkėjo kuo greičiau pasveikti, tikėdamasi, kad šie vaikų darbai ligoniukams suteiks malonias akimirkas ir sukurs jaukią aplinką Vaikų skyriuje.

www.trakietis.inf{jcomments on}