Užsiprenumeruok „Galvę“ 2017 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,89 EUR; 3 mėn. – 7,69 EUR; 6 mėn. – 15,39 EUR; 12 mėn. – 30,77 EUR; PDF metams – 19,99 EUR. Akcija senjorams, mokytojams, moksleiviams, studentams ir neįgaliesiems iki lapkričio 30 d. metinė prenumerata tik 19,99 EUR!

MMKL naujienos

Abiejuose pogrupiuose turnyrinė padėtis gana panaši. Pradeda ryškėti pogrupių lyderiai ir autsaideriai, nors nei vienai komandai nepavyko išvengti pralaimėjimo.

„A“ pogrupyje pirmauja Alovės, Balbieriškio ir Stakliškių komandos surinkusios po 9 taškus iš 10 galimų.

„B“ pogrupio pirmoje vietoje yra mūsų rajono atstovai – Aukštadvario krepšininkai, kurie, kaip ir Birštono bei Žiežmarių komandos turi po vieną pralaimėjimą.

Aukštadvariečiai išretinti traumų, priešpaskutiniame ture, sugebėjo stipriai pasipriešinti galingai Birštono komandai. Nesėkmingai susiklėsčius rungtynių pabaigai rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu 68-69.

Paskutiniame ture Aukštadvario komanda žaidė namuose su Kruonio krepšininkais. Pirmaudami nuo pat pirmų rungtynių minučių, šeimininkai sumažino žaidimo spartą ir likus žaisti 3 min. Kruonio komandą sumažino skirtumą iki trijų taškų. Po minutinės pertraukėlės aukštadvariečiai sėkmingai sužaidė rungtynių pabaigą ir laimėjo rungtynes rezultatu 69-56.

Sausio 15 d. prasidės antras ratas. Visos komandos turi galimybių patekti į atkrintamąsias varžybas, todėl visos rungtynės bus įtemtos ir rungtynių baigtys yra  neprognozuojamos.