Užsiprenumeruok „Galvę“ 2019 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,95 EUR; 3 mėn. – 7,84 EUR; 6 mėn. – 15,70 EUR; 12 mėn. – 31,39 EUR; PDF metams – 19,99 EUR!  

Neįgaliems vietos politikams ir policijai

1278272360img_0182

Esu Trakų miesto gyventojas ir rašau Jūsų laikraščiui, kuris atstovauja Trakų miesto gyventojų interesams.

Kadangi mėgstu aktyvų poilsį, ne kartą viešose vietose (ypač maudyklose) teko susidurti su įkaušusių jaunuolių grupelėmis (pavardės žinomos, bet neminėsiu), kurie ne tik daro gėdą miestui, triukšmauja, bet ne sykį kėsinosi ir į miestiečių, ir svečių sveikatą. Įdomu tai, kad mieste pristatyta krūva kamerų, bet dažniausiai lankomose maudyklose jų nėra, o policijos patruliai taipogi retenybė.

Taigi, kadangi mūsų laikais žiniasklaida galingas įrankis, norėčiau su Jūsų laikraščio pagalba paraginti vietos neįgalius politikus ir policiją įrengti vaizdo kameras ir dažniau vykdyti reidus tokiose maudyklose kaip paplūdimys prie Totoriškių ežero, prie stoties, netoli stadiono, Trakų miesto parke netoli koplytstulpio, taipogi pakrantėje ties Darbo birža.

Trakų miesto gyventojas (redakcijai žinomas)

„Galvės“ redakcija dėkoja neabejingam skaitytojui dėl savaime suprantamų priežasčių panorusiam likti anonimu ir pateikia Trakų rajono policijos komisariato ir Trakų rajono savivaldybės atstovų komentarus.

Esame dėkingi aktyviems miesto gyventojams, nesitaikstantiems su viešosiose vietose triukšmaujančiais asmenimis.

Pagal galimybes reaguojame į visus pranešimus, susijusius su viešosios tvarkos pažeidimais.

Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad viešąją tvarką Trakų rajone, tame tarpe ir Trakų mieste, pagal turimus žmogiškuosius resursus užtikrina tik du patrulių ekipažai.

Dėl papildomų vaizdo stebėjimo kamerų įrengimo skaitytojui reikėtų kreiptis į Trakų rajono savivaldybę – vaizdo stebėjimo kamerų valdytoją.

Halina Šareikienė

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato Organizacinio poskyrio viršininkė

Susisiekus su Trakų rajono savivaldybės atstove spaudai, paaiškėjo, jog pastaroji čia neįžvelgianti jokios problemos, todėl ir komentuoti neturinti ką. Pažadėta užklausą perduoti Trakų miesto seniūnijos atstovams, tačiau pastarieji taip pat iki šiol nepateikė jokio atsakymo.

Belieka viltis, kad toks valdžios abejingumas dėl gyventojų saugumo „neprives“ prie didelės nelaimės.

„Galvės“ inf.