Užsiprenumeruok „Galvę“ 2019 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,95 EUR; 3 mėn. – 7,84 EUR; 6 mėn. – 15,70 EUR; 12 mėn. – 31,39 EUR; PDF metams – 19,99 EUR!  

Nenugalimi buvo latviai

Prie jų prisidėjo ir keli dviratininkai iš Rusijos. Ypatingai sunkias kliūtis iš rąstų, blokų bei akmenų, esančias „CRAZY FERMA“ teritorijoje, suformavusi, rąstinius namus statanti UAB „Gelmeda“, nepasigailėjo net visko mačiusius dviratininkus. Devyni lietuviai dvejose klasėse (Elite bei Beginners) dėl trasos sudėtingumo turėjo pasidalinti 4-ąsias ir žemesnes vietas.
Šiame sporte reikalingas pasiruošimas pritraukia tik ypatingai šoklius, lanksčius ir fiziškai pasiruošusius jaunuolius, galinčius ne tik šokinėti ant vieno rato, bet ir apsisukti ore 360 laipsnių kampu, užšokti arba užvažiuoti ant 1,2 m. aukščio kliūties, išlaikant lygsvarą įveikti įvairiausio sudėtingumo kliūčių rezginius. Tuo pačiu, ši dviračių kryptis yra labai įdomi ir pritraukianti žiūrovų dėmesį, kuriuo atperkamas dalyvių sunkus darbas bei rizika, lydintys juos kiekvieną akimirką.
Kaip atskira sporto šaka dviračių trialas išsivystė XX a. aštuntojo dešimtmečio pradžioje, Lietuvoje tik po 20 metų. Ši sporto šaka atsirado mototrialininkams (mototrialas – tai tas pat, tik su motociklu) pasiūlius vaikams mokintis trialo ir treniruotis dviračiais.
Daugiau apie tai :
www.endurolithuania.com
bei www.biketrials.lt

Paulius Albertavičius{jcomments on}