Užsiprenumeruok „Galvę“ 2017 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,89 EUR; 3 mėn. – 7,69 EUR; 6 mėn. – 15,39 EUR; 12 mėn. – 30,77 EUR; PDF metams – 19,99 EUR. Akcija senjorams, mokytojams, moksleiviams, studentams ir neįgaliesiems iki lapkričio 30 d. metinė prenumerata tik 19,99 EUR!  

Pagerbti trakiškiai

2018 m. sausio mėn. 12 d., Vilniuje, minint Sausio 13-osios 27-asias metines buvo pagerbti ir apdovanoti du trakiškiai, klasės draugai, baigę Trakų II vidurinę mokyklą. 
Šie du trakiškiai buvo apdovanoti medaliu „Už nuopelnus Vilniui ir Tautai“  I-ojo  laipsnio SKAT (KASP) Vilniaus Rinktinės I–ojo Batalijono vadas (kūrėjas ir pirmasis jo vadas) Romas Chodosevičius ir apdovanotas  II-ojo  laipsnio Povilas Šalkauskas SKAT (KASP) Vilniaus Rinktinės I–ojo Batalijono Trakų kuopos I-ojo būrio vadas, taip pat apdovanotas „Nepriklausomybės Gynėjo medaliu“. R. Chodosevičius gynė Aukščiausiąją Tarybą (seimą pastato viduje), o Šalkauskas Povilas gynė Aukščiausiąją Tarybą išorėje. Nuotraukoje KAD direktorius pirmasis KAM Ministras A. Butkevičius (iš dešinės trečias). R. Chodosevičius (iš dešinės ketvirtas), Šalkauskas Povilas (iš dešinės penktas),  Trakų rajono I-ojo batalijono savanoriai Lentvario kuopos vadas Valdas Jurkevičius ir Lentvario kuopos savanoris Sakalas Gorodeckis.

Trakų gyventojų inf.