Užsiprenumeruok „Galvę“ 2019 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,95 EUR; 3 mėn. – 7,84 EUR; 6 mėn. – 15,70 EUR; 12 mėn. – 31,39 EUR; PDF metams – 19,99 EUR!  

Pergalinga varžybų sezono pabaiga

Kaune įvykusios paskutinės šio sezono nacionalinės ištvermės jojimo varžybos buvo pergalingos mūsų rajono raitelėms, jos buvo nepralenkiamos net trijose distancijose: 59, 42 ir 17 km.

Saulė Biguzaitė su Beatofmyheart

Vija Klimaitė su arabų veislės kumele Adjarija nugalėję laiką ir nuovargį bei surinkę 16 taškų, namo išsivežė gražuolę „Laumėnų taurę“ (59 km).
42 km distancijoje triumfavo Žirginio sporto klubo „Naujadvario žirgai“ duetai: Ugnė Zalieckienė su Brite ir Saulė Biguzaitė su Beatofmyheart, atitinkamai užimdamos pirmąją ir antrąją vietas (20 ir 19 taškų). Likusieji šios distancijos duetai buvo eliminuoti.

Ugnė Zalieckienė su Brite juda link finišo linijos

17 km distancijoje, vaikams ir debiutantams skirtoje užskaitoje, nugalėjo dar vienas Trakų rajono duetas, tai Vaiva Liutkevičiūtė su Bora, surinkę 7 taškus. Antroji vieta atiteko Gabijai Mikavičiūtei su Daina, trečioji Danielei Ignatavičiūtei su Kodu.
„Varžybos nebuvo iš lengvųjų, mat oras nelepino – iki pat apdovanojimų lijo, o trasa buvo persmelgta vandeniu, todėl itin apgaulinga ir pavojinga. Dėl to dauguma raitelių nesugebėjo išlaikyti maksimalaus greičio, tačiau džiaugiamės, kad mums tai pavyko“, – komentavo Ugnė Zalieckienė.

Vija Klimaite su Adjarija trasoje

Pagrindinis varžybų sezonas Europoje jau baigėsi, varžybų organizavimas atsinaujins ankstyvą pavasarį, o kol Europoje orai pernelyg žvarbūs, šio sporto profesionalai šiek tiek atsipūtę persikels varžytis į Artimųjų rytų šalis (populiariausia ši žirginio sporto disciplina yra Jungtiniuose Arabų Emiratuose, Bahreine bei Katare).

„Galvės“ inf.