Užsiprenumeruok „Galvę“ 2017 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,89 EUR; 3 mėn. – 7,69 EUR; 6 mėn. – 15,39 EUR; 12 mėn. – 30,77 EUR; PDF metams – 19,99 EUR. Akcija senjorams, mokytojams, moksleiviams, studentams ir neįgaliesiems iki lapkričio 30 d. metinė prenumerata tik 19,99 EUR!  

Pradeda veikti emocinės paramos grupė, smurtą artimoje aplinkoje patiriančioms moterims

Nuo šių metų kiekvieną pirmąjį mėnesio ketvirtadienį 18 val. kviečiame išdrįsti ir prisijungti į emocinės paramos grupę, skirtą smurtą artimoje aplinkoje išgyvenančioms moterims. ,,Kad problema spręstųsi – reikia kalbėti“, – teigia grupės moderatorė Živilė Barkauskaitė. Moteris, šiandien drąsiai galinti kalbėti ir dalintis savo patirtais išgyvenimais, kviečia jungtis į grupę. Uždaros sienos negali padėti atrasti kelio ar turėti kitų pasirinkimų. Dažnai smurtą išgyvenančios moterys, linkusios užsidaryti, kadangi jaučia baimę, gėdą ar nemato kitų kelių.
Smurto formų yra ne viena, tad svarbu žinoti ir gebėti jas atpažinti. Fizinis, psichologinis (emocinis ir verbalinis), seksualinis, ekonominis (kai kuriama ekonominė priklausomybė) smurtas patiriamas artimoje aplinkoje, žemina moters savivertę, norą formuoti gyvenimiškus tikslus ir siekti pokyčių.
Jeigu skaitydama šį kvietimą atpažįsti save ar nori padėti artimam žmogui atrasti palaikymą ir pastiprinimą, kviečiame registruotis ir atvykti į pirmąjį užsiėmimą Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centre (Aukštadvario g. 33, Mikniškių k., Trakų r. sav.), š.m. vasario 1 d., 18 val. Registracija ir išsamesnė informacija telefonu +370 612 87 316.

Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro inf.