Užsiprenumeruok „Galvę“ 2017 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,89 EUR; 3 mėn. – 7,69 EUR; 6 mėn. – 15,39 EUR; 12 mėn. – 30,77 EUR; PDF metams – 19,99 EUR. Akcija senjorams, mokytojams, moksleiviams, studentams ir neįgaliesiems iki lapkričio 30 d. metinė prenumerata tik 19,99 EUR!

„TRAKAI“ ĮVEIKĖ „LIFOSĄ“

Rungtynės vyko dirbtinės dangos aikštelėje. Ši danga nėra įprasta FKT  futbolininkams, todėl rungtynių pradžioje jiems reikėjo šiek tiek laiko apsiprasti, tuo pasinaudoję „Lifosos“ futbolininkai surengė kelis tikrai pavojingus epizodus prie FKT  vartų. Tačiau įpusėjus pirmajam kėliniui, trakiškiai  sustygavo tiek gynybą, tiek saugų bei atakuojančių žaidėjų grandis, bei ėmė nuosekliai spausti kėdainiškius. 33-ąją minutę FK„Trakai“ komanda išsiveržė į priekį: 0:1.

Nuo pat pirmųjų antrojo kėlinio minučių trakiškiai užgulė „Lifosos“ vartus. 50 -ąją varžybų minutę V. Lemežis gražiu smūgiu iš maždaug 16 metrų pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, pagerindamas rezultatą dar vienu įvarčiu. Praleidę antrąjį įvartį kėdainiškiai visiškai palūžo. „Trakai“ ėmė kontroliuoti kamuolį kone visą laiką, o kėdainiškiai bendromis pastangomis bandė gintis. 63-ąją minutę G.Barevičius eilinį kartą prasiveržė kairiuoju aikštės kraštu, pakabino kamuolį virš kėdainiečių baudos aikštelės, o ten, niekieno netrukdomas, kamuolį į vartus pasiuntė A. Mininkovas. Po šio epizodo  — 0:3 FK „Trakai“ naudai.

„Lifosos“ futbolininkams dar nespėjus atsigauti po šio įvarčio, galutinai viską į vietas  sudėliojo K. Vilkin, 69-ąją minutę pasiuntęs jau ketvirtąjį kamuolį į „Lifosos“ vartus.

Artėjant varžybų pabaigai trakiškiai ėmė eksperimentuoti, leido pailsėti savo žaidėjams: komandos sudėtyje buvo atlikti net penki keitimai. Tuo pasinaudoję kėdainiečiai pelnė paguodos įvartį. 78-tąją minutę po R. Petronio įvarčio rezultatas tapo 1:4.

Tačiau puikų Trakų futbolininkų pasirodymą Kėdainiuose vainikavo penktasis įvartis į „Lifosos“ vartus, kurį 85-tąją minutę pelnė K.Vilkin.

Likus paskutiniajam čempionato turui FK „Trakai“ ir Kauno „Atletas“ turi sukaupę po 39 taškus, bei dalijasi III – IV vietomis čempionato turnyrinėje lentelėje. Viską lems paskutinės rungtynės.

Spalio 22 d. 14:00 val. FK „Trakai“ vienuolikė namų aikštėje Trakuose susirungs su Jonavos „Lietava“.

Kviečiame palaikyti FK „Trakai“ futbolininkus svarbiausioje sezono kovoje dėl bronzos medalių!{jcomments on}