Užsiprenumeruok „Galvę“ 2019 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,95 EUR; 3 mėn. – 7,84 EUR; 6 mėn. – 15,70 EUR; 12 mėn. – 31,39 EUR; PDF metams – 19,99 EUR!  

Savanoriai kviečiami prisidėti prie „Velomaratono“

Anot „Velomaratono“ rengėjų, pernai rekordinį, 2700, dalyvių skaičių pritraukusi dviračių entuziastų šventė šiemet gali suburti beveik dvigubai tiek dviratininkų. Visi norintys tapti „Velomaratono“ savanoriais kviečiami registruotis oficialioje svetainėje www.velomaratonas.lt.

„Pasaulinė praktika rodo, kad tokio masto renginiuose savanorių vaidmuo yra ypač reikšmingas. Darnus jų ir organizatorių komandos narių rezultatas – sklandžiai ir koordinuotai įgyvendintas renginys. Savanorių įsitraukimą matome ne tik kaip rimtą pagalbą sukuriant kuo įsimintinesnį „Velomaratoną“, bet ir kaip galimybę jiems patiems realizuoti save bei įgauti vertingos patirties“,– sako organizatorius Benediktas Vanagas.

Pernai prie sėkmingo „Velomaratono“ debiuto prisidėjo beveik 100 savanorių. Pagrindinės jų atsakomybės apėmė renginio infrastruktūros koordinavimą ir organizacinius darbus.

Šiemet tikimasi pritraukti žymiai daugiau savanorių, nei pernai. Pasak organizatoriaus, prie to ženkliai turėtų prisidėti ir neseniai priimtas savanorystės įstatymas, atveriantis platesnes tokio bendradarbiavimo galimybes bei skatinantis šią veiklą. „Įsigaliojus įstatymui, bus sudarytos palankios sąlygas savanoriškos veiklos plėtrai, savanorio statusas taps aiškiai apibrėžtas, o jo veiklos organizavimas – paprastesnis. Manau, tai svariai prisidės prie savanorystės idėjos populiarinimo“,– priduria B. Vanagas.

Pagrindiniu renginio partneriu tapusio „Swedbank“ vadovo Lietuvoje Antano Danio teigimu, savanoriška veikla – tai ne tik kiekvieno žmogaus galimybė pasidalinti savo laiku, žiniomis ir patirtimi su kitais, prisidedant prie visuomenei prasmingos veiklos, bet ir puikus būdas tobulėti pačiam. „Džiugu, kad šis renginys taip pat prisidės prie savanorystės puoselėjimo. Tikiu, kad dalyvaudami didžiausio Lietuvoje sportinio renginio veikloje, savanoriai ne tik turiningai praleis laiką, bet ir įgis vertingos patirties bei užmegs naujų pažinčių“, – pažymi A. Danys.

„Velomaratonas“ – antrus metus priešpaskutinį rugpjūčio sekmadienį vykstantis populiariausias renginys dviratininkams Lietuvoje. Jo metu dviratininkai, suskirstyti į tris kategorijas (vaikai, mėgėjai ir profesionalai) važiuos įspūdinga dviračių maratono trasa Vilniaus senamiesčiu. Renginio metu profesionalūs sportininkai rungsis 80 km trasoje, mėgėjų kategorijos dalyviai važiuos 24 km, o vaikų grupė – 2,4 km. Oficiali renginio svetainė: www.velomaratonas.lt.

Daugiau informacijos:

Alisa Bulybenko

VšĮ „Nacionalinis automobilių klubas“

+370 686 34508

alisa.bulybenko@nacauto.lt{jcomments on}