- Galvė - http://www.galve.lt -

Seimo nario Jono Liesio susitikimai Elektrėnų savivaldybėje

Vasario 26 dieną Seimo narys Jonas Liesys lankėsi Elektrėnų savivaldybėje priėmimuose – Semeliškių, Beižionių ir Pastrėvio seniūnijose, kurių metu bendravo su gyventojais, įstaigų bei bendruomenių vadovais, atstovais, seniūnais bei seniūnijų darbuotojais.

[1]

[2]
Pagrindinė problema Lietuvoje, ypatingai kaimo vietovėse, yra kelių asfaltavimas bei priežiūra. Kiekvienoje seniūnijoje pokalbiai pradedami būtent šiuo klausimu. Tai yra savaime suprantama, juk žmonės, nepriklausomai nuo to, kur jie gyvena – mieste ar kaime, atokesnėse vietovėse, turi teisę naudotis geros kokybės keliais. Savo ruožtu seniūnijos tikrai rūpinasi, valo ir prižiūri savo valdose esančius vietinės reikšmės kelius, žinoma, tai priklauso nuo šiems darbams skirto finansavimo. Elektrėnų savivaldybė tarybos posėdyje jau pasitvirtino savo biudžetą ir tikimės, kad kelių tvarkymas ir toliau bus prioritetų sąraše.
Kitas miestelių ir kaimų, o kartu ir visos Lietuvos rūpestis – mažėjantis gyventojų skaičius. Ši problema paliečia darželius, mokyklas, sveikatos priežiūros įstaigas, kadangi mažėjant vaikų skaičiui nesugebama išsilaikyti ir yra uždaromos, reorganizuojamos mokyklos ir pan.
Vis tiktai smagu, kad seniūnijose dirba privataus verslo įmonės, yra kuriamos darbo vietos ir tokiu būdu mažinama bedarbystė. Taip pat galima pasidžiaugti, kad kaimo vietovės aktyviai dalyvauja projektuose, puoselėjama miestelių aplinka, žmonės tampa vis aktyvesniais. Ką tik nuvilnijo Vasario 16-osios šventės renginiai, kurie apjungė, suvienijo Lietuvą, juose dalyvavo nemažas skaičius gyventojų.
Susitikimuose Seimo narys gavo prašymų iš gyventojų, išsakytas problemas analizuosime kartu su atsakingomis valdžios institucijomis ir ieškosime būdų tas bėdas išspręsti.
Informaciją spaudai paruošė Seimo nario Jono Liesio padėjėja VILMA PUIŠIENĖ