Užsiprenumeruok „Galvę“ 2019 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,95 EUR; 3 mėn. – 7,84 EUR; 6 mėn. – 15,70 EUR; 12 mėn. – 31,39 EUR; PDF metams – 19,99 EUR!  

Skaitytojo balsas

Negi pavasaris Trakuose vėluoja?

Pavasaris neša ne tik šilumą, bet ir džiaugsmą, pakilimą, kviečia gražintis patiems ir gražinti aplinką. Daugelis gyventojų jau valo, tvarko, kas likę po žiemos. Tačiau ne visiems rūpi grožis, švara – pleška daugybėje vietų žolė, tai vienur, tai kitur auga išmetamų padangų, šiukšlių (daugiausia statybinių medžiagų atliekų) krūvos. O vienas pilietis Trakuose, prie buvusio kino teatro, priešais banko langus „atidarė“ atvirą tualetą. Nė velnias taip nesugalvotų!
Deja, miesto aplinkos tvarkyti neskuba ir tą darbą turinčios atlikti organizacijos. Kažkodėl ir valdžia jų neparagina, nereikalauja. Kol kas Trakai, švelniai sakant, nesiruošia švarintis. Gal tebemiega žiemos miegu?
Iškirto, išpjovė nemažai kreivų medžių, šakų dar kovo mėnesio pradžioje, sutempė į krūvą Trakų gatvėje ant pievelės, prie gyvenamųjų namų ir… užmiršo. Dabar ten auga ir šiukšlių krūva. Toks vaizdelis gyventojams tikrai neteikia pavasarinio džiaugsmo. Liūdnoka vaikštant ir ežerų pakrantėmis.
Kodėl mes taip nemylime Trakų? Kasdien prie seniūnijos renkasi pulkai bedarbių iš darbo biržos. Ką jie veikia? Ar nėra kam vadovauti, ar nematome, kokie nevalos esame?
Labai norisi tikėti, kad pavasaris pakvies visus susitelkti grožiui, švarai, džiaugsmui.

BONIFACIJUS

DSC_0665DSC_0667