Užsiprenumeruok „Galvę“ 2017 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,89 EUR; 3 mėn. – 7,69 EUR; 6 mėn. – 15,39 EUR; 12 mėn. – 30,77 EUR; PDF metams – 19,99 EUR. Akcija senjorams, mokytojams, moksleiviams, studentams ir neįgaliesiems iki lapkričio 30 d. metinė prenumerata tik 19,99 EUR!  

Skaitytojų balsas

Esu trakiškis ir Jūsų laikraščio skaitytojas, todėl norėčiau, kad išspausdintumėte šį viešą skundą, adresuotą Trakų autobusams:
Jau seniai visiems žinoma, kad Trakų autobusų paslaugų kokybė neatitinka kainos. Akivaizdus to pavyzdys – šalti ir neretai rūkalais atsiduodantys autobusai (lyginant su „Busoto“ ar „Kautros“ autobusais, Trakų autobusuose pasijunti lyg „šaltoje dešrų rūkykloje“).

asBet labiausiai erzinantis dalykas – tvarkaraščio nesilaikymas. Kitaip sakant, dauguma, ne visi, vairuotojai: arba išvyksta iš Trakų 1 – 2 min. anksčiau nei nurodyta grafike arba 3 – 4 min. vėliau. Pirmuoju atveju, tenka skuosti liežuvį išvertus, pulti prie autobuso durų ir… gražiai stebėti, kaip niekas nešaukia, kad stovi keleivis, kaip vairutojas net nepasižiūri į keleivį ir nuvažiuoja į Vilnių (paskutinis toks atvejis buvo 2016.10.26 d., 6.20 val.). Antruoju atveju, gauni pavėluoti į autobusą, vežantį į darbą Vilniuje, kito tenka laukti 30 min. Gerai, jei oras geras, bet juk taip būna ne visada (pvz.: 2016.10.25 d.).
Gimiau, užaugau Trakuose ir man yra gėda, kad mieste pilna abejingų ir piktų žmonių, kuriuos veža tokie patys vairuotojai.

Trakų autobusams laikas atnaujinti tiek personalą, tiek transportą.

Skaitytojas