- Galvė - http://www.galve.lt -

Skaitytojų balsas

Esu trakiškis ir Jūsų laikraščio skaitytojas, todėl norėčiau, kad išspausdintumėte šį viešą skundą, adresuotą Trakų autobusams:
Jau seniai visiems žinoma, kad Trakų autobusų paslaugų kokybė neatitinka kainos. Akivaizdus to pavyzdys – šalti ir neretai rūkalais atsiduodantys autobusai (lyginant su „Busoto“ ar „Kautros“ autobusais, Trakų autobusuose pasijunti lyg „šaltoje dešrų rūkykloje“).

as [1]Bet labiausiai erzinantis dalykas – tvarkaraščio nesilaikymas. Kitaip sakant, dauguma, ne visi, vairuotojai: arba išvyksta iš Trakų 1 – 2 min. anksčiau nei nurodyta grafike arba 3 – 4 min. vėliau. Pirmuoju atveju, tenka skuosti liežuvį išvertus, pulti prie autobuso durų ir… gražiai stebėti, kaip niekas nešaukia, kad stovi keleivis, kaip vairutojas net nepasižiūri į keleivį ir nuvažiuoja į Vilnių (paskutinis toks atvejis buvo 2016.10.26 d., 6.20 val.). Antruoju atveju, gauni pavėluoti į autobusą, vežantį į darbą Vilniuje, kito tenka laukti 30 min. Gerai, jei oras geras, bet juk taip būna ne visada (pvz.: 2016.10.25 d.).
Gimiau, užaugau Trakuose ir man yra gėda, kad mieste pilna abejingų ir piktų žmonių, kuriuos veža tokie patys vairuotojai.

Trakų autobusams laikas atnaujinti tiek personalą, tiek transportą.

Skaitytojas