Užsiprenumeruok „Galvę“ 2019 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,95 EUR; 3 mėn. – 7,84 EUR; 6 mėn. – 15,70 EUR; 12 mėn. – 31,39 EUR; PDF metams – 19,99 EUR!  

Skelbiama akcija metinei „Galvės“ prenumeratai!

Jau 73-uosius leidimo metus skaičiuojantis laikraštis „Galvė“, norėdamas atsidėkoti savo ištikimiausiems skaitytojams, nuo 2016 m. spalio 28 d. iki š. m. lapkričio 30 d. siūlo didelę nuolaidą metinei „Galvės“ prenumeratai.
Prenumerata labai patogus ir praktiškas būdas šiuolaikinėje, nuolat skubančioje visuomenėje. Juk uolių ir atsakingai savo darbą dirbančių laiškanešių dėka savo mėgstamą „Galvės“ laikraštį galite gauti net neišėję iš namų! Pirmenybę teikiantiems informacinėms technologijoms ir praktiškumui, galima užsisakyti elektroninę laikraščio versiją (pdf formatu) ir laisvą minutėlę darbų metu, arba prisijungus per mobilųjį telefoną, kad ir važiuojant po paskaitų autobusu namo, nepraleisti aktualių naujienų, peržvelgti skelbimų rubriką ar paskaidrinti nuotaiką, skaitant anekdotus.
Būtent išskirtinėmis prenumeratos sąlygomis mes norime pradžiuginti – senjorus, neįgaliuosius, moksleivius, studentus ir mokytojus. Todėl nuo šiandien iki š. m. lapkričio 30 d. galite užsiprenumeruoti „Galvę“ visiems 2017 metams (12 mėn.) tik už 19,99 Eur!
Laikraščio „Galvė“ prenumeratos užsakymus vykdo Lietuvos paštas, taigi, galite užsisakyti laikraščio prenumeratą atvykę į bet kurį Trakų ar Elektrėnų rajonų pašto skyrių arba per paštininkus, atvykstančius į namus.

Visada Jūsų,
„Galvės“ laikraščio redakcija

prenum43