Užsiprenumeruok „Galvę“ 2019 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,95 EUR; 3 mėn. – 7,84 EUR; 6 mėn. – 15,70 EUR; 12 mėn. – 31,39 EUR; PDF metams – 19,99 EUR!  

„Street workout Bijūnai“ gatvės gimnastikos turnyras Aukštadvaryje

Praėjusį savaitgalį Bijūnų jaunimo grupė „Street workout Bijūnai“ organizavo gatvės gimnastikos turnyrą Aukštadvario žemės ūkio mokyklos salėje. Į turnyrą susirinko gausus būrys dalyvių iš Vilniaus, Kauno, Šilutės, Elektrėnų, Kavarsko, Rūdiškių, Aukštadvario ir Bijūnų.
Dalyviai varžėsi trijose kategorijose. Laisvo stiliaus („freestyle“) kategorijoje kiekvienas dalyvis turėjo atlikti dvi minutės ilgumo programas. Pasirodymus vertino turnyro sumanytojai ir organizatoriai Lukas Špakauskas, Domantas Rimka ir Lukas Blaževičius. Šioje rungtyje nugalėjo Šarūnas Sausaitis iš Kavarsko, antrą vietą užėmė Titas Janavičius iš Elektrėnų, trečią – Domantas Budrikas iš Šilutės. Bijūnietis Edmundas Paulauskas užėmė ketvirtą vietą. Dar Trakų rajoną šioje rungtyje atstovavo bijūniečiai – Aurimas Paulauskas, Ovidijus Gurskas, aukštadvarietis Emilis Žydelis. Iš viso rungtyje dalyvavo keturiolika dalyvių.
Prisitraukimų prie skersinio rungtyje nugalėjo Justas Mizgeris iš Šilutės (28 prisitraukimai), antrą vietą po papildomos kovos laimėjo Matas Andriuškevičius iš Kauno (27 prisitraukimai), trečias – Domantas Budrikas iš Šilutės (27 prisitraukimai).
Atsispaudimų lygiagretėse rungtyje nugalėjo Domantas Budrikas iš Šilutės (37 atsispaudimai), antras – aukštadvarietis Linas Grybauskas (36 atsispaudimai), trečias- Dainoras Varnas iš Vilniaus (35 atsispaudimai).
Visi nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Bijūnų bendruomenės jaunimo grupės „Street workout Bijūnai“ įsteigtomis taurėmis, medaliais, diplomais, dovanomis. Turnyro pagrindinis rėmėjas – Bijūnų gyvenvietės šaškių ir sporto klubas „Bijūnėlis“.
Smagu, kad jaunimas aktyviai dalyvavo organizuojant turnyrą. Džiaugiamės atvykstančiais į renginius šio sporto mėgėjais ir tikimės, kad dar ne kartą susitiksime prie skersinio ir lygiagrečių.

LUKAS BLAŽEVIČIUS,
Turnyro teisėjas, „Street workout Bijūnai“ narys