Užsiprenumeruok „Galvę“ 2019 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,95 EUR; 3 mėn. – 7,84 EUR; 6 mėn. – 15,70 EUR; 12 mėn. – 31,39 EUR; PDF metams – 19,99 EUR!  

Su kalėdiniu įkvėpimu gera sportuoti!


Gruodžio 1 dienos vakarą į Rūdiškių gimnazijos sporto salę sugužėjo šeimos su vaikais bei 6 komandos jaunuolių, kurie išbandė jėgas krepšinio 3×3 varžybose.
Visi buvo nusiteikę pamiršti savaitės rūpesčius, atsipalaiduoti, pasportuoti. Šeimų sporto šventės iniciatoriai – Rūdiškių gimnazijos būrelio „Gyvenu sveikai“ ugdytiniai, kurie tęsia LJOT iniciatyvą „Išjudink kitus“!
Kūno kultūros ir sporto centro Rūdiškių seniūnijos sporto organizatorė Laima Sinevičienė džiaugėsi: „Šventė pavyko! Ir visai nesvarbu, kam sekėsi geriau atliekant Eurofito testus. Asmenybės ugdymas yra ne tik intelekto lavinimas, kognityvinių žinių suteikimas, bet ir kultūringo bendravimo poreikių formavimas bei fizinės sveikatos stiprinimas. Šventėje laimėjo visi, kurie tą vakarą atėjo į sporto salę. Šventės tikslas – rūpintis dorinių nuostatų, tinkamo elgesio formavimu bei mokinių saviraiška, gebėjimu atrasti save. Puoselėjant miestelio tradicijas organizuotas atrankinis krepšinio 3×3 turnyras jaunimui. Džiugu, kad mus aplankė kaimyninių bendruomenių komandos, šeimos iš Onuškio, Aukštadvario, Lentvario. Gera buvo pasportuoti visai šeimai kartu „kūno dizaino“ treniruotėje, kurią vedė Vilniaus kineziterapeutė – grupinių užsiėmimų instruktorė Šarūnė Latvytė“.
Kai kovos nurimo, visų akys nukrypo į prizais nukrautą teisėjų stalą. Kartu su kalėdine dvasia salėje nuskambėjo kalėdinė giesmė, kurią atliko Rūdiškių gimnazijos būrelis „Gyvenu sveikai“. Šeimų rungtyse nugalėjo ir taurę į namus nusinešė Peciukonių šeima iš Rūdiškių. Keliaujančią krepšinio 3×3 seniūnijos taurę išsivežė Lentvario jaunimo komanda, o pernai ši taurė svečiavosi Vilniuje. Visos komandos ir šeimos buvo paskatintos Trakų rajono savivaldybės, KKSC ir Seimo nario Jono Liesio įsteigtais prizais.
Už atsakingą ir geranorišką darbą teisėjams įteiktos Rūdiškių seniūno Tadeušo Pavlovskio padėkos, Rūdiškių sporto klubo prizai.
„Mūsų šventėje skatinamas šeimų bendravimas, laisvalaikio praleidimas drauge, aktyviau įtraukiant tėvus į savo vaikų gyvenimą, kartu praktiškai dalyvaujant sporto veiklose. Tolerancija ir bendradarbiavimas užsimezga jaunimo gretose. Manau, visi vadovaujasi sveikos gyvensenos principais, įgyja neigiamas nuostatas žalingų įpročių atžvilgiu“, – tvirtino Rūdiškių sporto klubo pirmininkė L. Sinkevičienė.
„Kasmet dalyvaujame visose Rūdiškių miestelio šeimų sporto šventėse, kurias organizuoja trenerė-sporto mokytoja L. Sinkevičienė ir kūno kultūros mokytoja Dž. Slavinskienė. Labai patinka dalyvauti su visa šeima, tai stiprina ne tik bendravimą, mus suartina, bet ir teikia didelį džiaugsmą. Gera rungtyniauti su kitais, išbandyti savo jėgas ir gebėjimus atliekant įvairias užduotis. Visiems gi patinka prieš Kalėdas gauti dovanų ! Vaikai ilgai prisimena tas akimirkas ir nekantriai laukia naujos sporto šventės!“, – dalijosi šventės įspūdžiais Sudnikovičių šeima iš Lentvario.

TOMAS SINKEVIČIUS,
buvęs Kūno kultūros ir sporto centro ugdytinis