- Galvė - http://www.galve.lt -

Susigrąžino „Trakų regatos“ taurę

Artūro Vietos sporto klubas kartu su Kūno kultūros ir sporto centru šias varžybas vykdo jau septintus metus.
Palyginimui- jei pirmoje regatoje dalyvavo tik 47 sportininkai iš Trakų, Vilniaus ir Daugų, tai per septynerius metus dalyvių geografija gerokai išsiplėtė.ir Trakų regatoje jau dalyvavo visi Lietuvos miestai, kuriuose yra ši sporto šaka. Šį kartą susirinko 179 sportininkai iš Vilniaus, Daugų, Panevėžio, Visagino, taip pat svečiai iš Latvijos -Rygos, Venspilio ir Talsu.
Pagal amžiaus grupes irkluotojai turėjo vienvietėmis baidarėmis, kanojomis ar kanupolo valtimis įveikti 1600, 2600 ar 3900 m distanciją. Didžiausias dėmesys regatoje visada skiriamas jauniausiems 8-13 metų sportininkams. Kai kuriems ši regata – tai pirmas startas sportinėje karjeroje. Todėl visi pradedantieji buvo apdovanoti specialiais rėmėjų prizais – sportine apranga.
Iš trakiečių sėkmingiausiai varžybose pasirodė ir komandinei įskaitai taškus pelnė Erikas Dikevičius, Karolis Pusvaškis, Valdas Chairulinas, Daugardas Bakša, Tomas Kanapickas, Lukas Radivanovskis, Samanta Arlauskaitė, Sabina Stacovska, Kšištof Stachovski, Erikas Rubcovas, Manfredas Motylenko, Lukas Kudaba, Robertas Simčonok.
Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir klubo bei rėmėjų įsteigtais prizais. Buvo išdalinta 18 komplektų medalių, vyko papildomas prizų traukimas pagal dalyvių starto protokolo numerius.Be dovanų neliko nė vieno.
Prieš tris metus buvo įsteigta klubo pereinamoji komandinė taurė, 2008 metais „Trakų regatos” taurę ir piniginį 500 litų prizą išsivežė Vilniaus, 2009 metais- Latvijos komandos. Susumavus šių metų regatos komandinius rezultatus, Trakų komanda, surinkusi 48 taškus užėmė pirmą vietą, Panevėžio „Aurora” (46 taškai) – antrą, o Latvijos Venspilis (43 taškai)- trečią. Tad taurė grįžo trakiečiams. O piniginį prizą išleisime komandinei išvykai į vandens pramogų parką Vilniuje.

Rasa Kudabienė,
Artūro Vietos sporto klubas{jcomments on}