- Galvė - http://www.galve.lt -

Testas: ar esate vyras?

Vakar vakare išvedžiau pavedžioti savo šuniuką, nors prieš pora metų jis buvo didis šuo.  Didis mitybos atžvilgiu. Vaikščiojom dviese, kas pakėlęs galvą į žvaigždėtą rugpjūčio dangų, kas pakėlęs koją…  Taip bekilnojant  kojas susimąsčiau apie savo buvimą čia. Taip, tikrai- buvimą.

Kažkas, nelabai suprantantis ką sako, yra leptelėjęs , kad tikras vyras turi užauginti sūnų, pasodinti medį ir pastatyti namą. Vien pagalvojus pasidaro gaila, kad mano lytis yra vyriškoji.  Supratau, kad tai nepakeliami punktai dabartinėje Lietuvoje.

Gerai, bandau vyriškėti.  Jeigu vyšnia yra medis, tada taip, šis punktas perliptas. Na, o jeigu medis yra tik ąžuolas,  tada  – liūdna…

Dėl sūnaus..? Pas mane dukra.  Rizikuoti? Kažkaip nenuramina manęs posakis „davė dantis duos ir duonos“. Pagal šių laikų moralę greičiau „davė dantis- lauk smūgio į dantis“. Tad geriau bandysiu pastatyti ant kojų tai ką turiu.

Dėl namo? Ką galiu pasakyti… tik vakar pradėjau ieškoti sklypo namui.  Ir ką jūs galvojate? Nieko, visiškai nieko. Tiesą sakant vienas „užkabino“ — 30 arų prie Galvės ežero. Netinka man — mažoka žemės, čia vos namas tilps, o kur dar veranda…Žinoma juokauju.  Aš ne kokio „verslininko“ žentas ar vaikaitis, tad mano statybos apsiriboja palapinės statymu.

Išvados labai liūdnos — ne vyras aš, ne vyras…  Koks aš galiu būti vyras, kad net bijau  išvažiuoti svetur laimės ieškoti? O gal kaip tik esu drąsuolis likęs čia su savo šeima ir laikydamiesi drauge?

Velniop tuos pamąstymus. Prasideda krepšinis ir tuo viskas pasakyta. Aš kuo tikriausias Lietuvis. Lietuvis  su pasu ir vėliava ant automobilio ir rėkiantis „nebemiega sirgaaaaaliai, nebemiega ant žemėėės kamuoliai…“

Jūsų laikinai dirbantis bedarbis{jcomments on}