Užsiprenumeruok „Galvę“ 2017 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,89 EUR; 3 mėn. – 7,69 EUR; 6 mėn. – 15,39 EUR; 12 mėn. – 30,77 EUR; PDF metams – 19,99 EUR. Akcija senjorams, mokytojams, moksleiviams, studentams ir neįgaliesiems iki lapkričio 30 d. metinė prenumerata tik 19,99 EUR!

Trakų irkluotojai skina pergalių derlių

Liepos 10 d. Trakuose vyko atviros jaunių pirmenybės, o liepos  17-18 dienomis –  atviras Baltijos šalių čempionatas.
Liepos 10 d. atvirame jaunių čempionate, galima sakyti, geriausiai sekėsi Trakų sportininkams. Jaunių vaikinų porinės keturvietės finale lyderiavo ir  I-os vietos apdovanojimų nusipelnė Trakų ir Kauno sportininkų ketveriukė: trakiečiai Deividas Bukauskas ir  Džiugas Valainis, bei kauniečiai: Aurimas Adomavičius ir Povilas Šabonas. II-oji vieta šioje klasėje atiteko irkluotojams iš Kipro, o trečioji – irkluotojams iš Prienų.
Vienviečių valčių klasėje geriausių rezultatų šiose varžybose pasiekė ir I-ą vietą užėmė  trakietis Rolandas Maščinskas.
Praėjusį savaitgalį  (liepos17-18 d) vykusiame Baltijos šalių čempionate trakiečiai Deividas Bukauskas, Džiugas Valainis drauge su Kauno rajono sportininkais Aurimu Adomavičiumi ir Povilu Šabonu irkluodami porinę keturvietę, gavo progą įtvirtinti savo lyderiavimą: jaunių grupėje 2000 metrų distanciją įveikė pirmi, palikdami Estijos įgulą antroje, o Latvijos irkluotojus – trečioje vietoje.
Vienviečių valčių klasėje Vidmantas Čiūta iškovojo antrąją vietą.
Suaugusių varžybose porinių keturviečių klasėje nepralenkiama tapo Trakų ir Kauno sportininkų įgula. Trakiečiai – Kestutis Juozėnas, Tomas Čaikauskas ir kauniečiai Algirdas Bendaravičius ir Vytautas Butkus užėmė I-ąją vietą. Rusijos sportininkų ketveriukė liko antra, o trečioji vieta atiteko Latvijos sportininkų įgulai.
Suaugusiųjų varžybose vienviečių valčių klasėje trakietis Mykolas Masilionis iškovojo trečią vietą.
Irkluotojams varžybų maratonas tęsiasi. Liepos 22-25 d. Baltarusijoje  – Pasaulio  jaunimo  iki 23 metų amžiaus irklavimo čempionatas. Lietuvą šiame čempionate atstovauja  ir mūsų kraštiečiai: Kęstutis Juozėnas, Tomas Čaikauskas – porinių keturviečių klasėje. Porinių dviviečių valčių klasėje  –  Saulius Ritter, Rolandas Maščinskas.
Rugpūčio 3-7 dienomis Pasaulio jaunių irklavimo čempionate Čekijoje trakiečiai Deividas Bukauskas ir Džiugas Valainis atstovaus Lietuvą, startuodami  porinių keturviečių valčių klasėje. Linkime trakiečiams sėkmės.