Užsiprenumeruok „Galvę“ 2017 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,89 EUR; 3 mėn. – 7,69 EUR; 6 mėn. – 15,39 EUR; 12 mėn. – 30,77 EUR; PDF metams – 19,99 EUR. Akcija senjorams, mokytojams, moksleiviams, studentams ir neįgaliesiems iki lapkričio 30 d. metinė prenumerata tik 19,99 EUR!

Trakų kanupolininkai iš Lenkijos parsivežė bronzą

Jame dalyvavo įvairios komandos: meistrai, jaunimo rinktinės, jaunių, jaunučių ir vaikų komandos. Lietuvą  turnyre atstovavo 3 komandos: Lietuvos jaunimo rinktinė, Kauno jaunių ir Trakų jaunučių (1995-1998 m. gimimo) komandos.
Birželio 11 d. visą dieną vyko vaikų ir jaunučių turnyrai. Mūsų amžiaus grupėje devynios komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Trakiečiai savo pogrupyje nugalėjo Kaniovo LECH 1(9:0) ir SET2 (13:0), Vengrijos MSCW (7:2) komandas ir patyrė vieną pralaimėjimą (rezultatu 5:3 nugalėjo Kaniovo klubo berniukai, kuriems pralaimėjome pernai).
Pagal turnyro taisykles, komandos savo pogrupyje užėmusios 1-2 vietas, turėjo susitikti finale kovoti dėl 1-4 vietų. Bet turnyro organizatoriai pakeitė taisykles ir finale dėl aukso kovojo pogrupių nugalėtojai, dėl bronzos- komandos, pogrupiuose užėmusios antras vietas. Kovoje dėl trečios vietos įveikėme kito pogrupio Kaniovo LECH 2 klubo komandą rezultatu 4:3. Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas trakietis Sigitas Ladyš, pelnęs net 20 įvarčių. Įvarčius pelnė ir kiti žaidėjai: Lukas Kudaba, Tomas Kanapickas, Valdas Chairulinas, Kšištof Stachovski, Erikas Rubcovas, Robertas Karsten, Erikas Dikevičius ir net vartininkas Robertas Šimčonok.
Birželio 12-13 d. d. turėjo vykti jaunių ir suaugusių turnyrai, tad mes planavome aplankyti Osvencimą, druskų kasyklas, pasivaikščioti po Krokuvą., bet turnyro organizatoriai šeštadieniui ir sekmadieniui sumąstė dar vieną – „šokolado“ turnyrą. Jame dalyvavo komandos, pagrindiniame turnyre užėmusios 1- 4 vietas. Štai čia atsilyginome už visas skriaudas. Su pagrindinio turnyro nugalėtojais sužaidėme lygiomis 4:4, sidabro medalininkams primėtėme 8:2, o ketvirtą vietą užėmusi komanda atsisakė žaisti ir išvyko namo. Antros rungtynės su šeimininkais dėl pagrindinio prizo baigėsi rezultatu 4:3 mūsų komandos naudai.
Liepos 3 dieną Trakuose, priešais Trakų pilį, vyks septintas tradicinis tarptautinis kanupolo turnyras „Trakų ežerų taurė“. Į šį turnyrą žada atvykti Rusijos, Lenkijos, Latvijos, Prancūzijos vyrų komandos. Į turnyro programą įtraukėme ir vaikų varžybas. Trakų jaunieji kanupolininkai turės vėl progą susirungti su trakiečių neįveikta Lenkijos Kaniovo SET komanda.