Užsiprenumeruok „Galvę“ 2019 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,95 EUR; 3 mėn. – 7,84 EUR; 6 mėn. – 15,70 EUR; 12 mėn. – 31,39 EUR; PDF metams – 19,99 EUR!  

TRAKŲ TEISME LANKĖSI GIMNAZISTAI

Į teismą atvykusiems Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos vyresniųjų klasių moksleiviams teisėjų padėjėjai Ramunė Karsokienė ir Darius Kasperskis pristatė populiariausias teisininkų profesijas, papasakojo apie Lietuvos teismų sistemą ir Trakų rajono apylinkės teismą bei teismo darbo specifiką. Moksleiviai sužinojo ne tik ką veikia antstoliai, advokatai, notarai, prokurorai, įmonių teisininkai, teisėjai, bet ir apie tai, kokie reikalavimai jiems keliami, kuo įdomus ir prasmingas kiekvienos iš šių teisinių profesijų atstovų darbas. Po paskaitos moksleiviai susipažino su teismo patalpomis – apžiūrėjo teismo posėdžių sales, vaiko apklausos kambarį, teismo muziejų –biblioteką, laikinojo sulaikymo kameras.

„Tikimės, kad ši atvirų durų diena joje apsilankiusiems moksleiviams padės geriau suprasti teisininko karjeros galimybes bei kasdienio darbo ypatumus ir leis lengviau apsispręsti renkantis savo profesiją“ – renginiui pasibaigus teigė Trakų rajono apylinkės teismo pirmininkė Jolanta Malijauskienė.

Trakų rajono apylinkės teismo inf. {jcomments on}