Užsiprenumeruok „Galvę“ 2019 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,95 EUR; 3 mėn. – 7,84 EUR; 6 mėn. – 15,70 EUR; 12 mėn. – 31,39 EUR; PDF metams – 19,99 EUR!  

Trakai gyvena tikėjimu gauti kurorto statusą

01

Tokia informacija pateikta turistams Trakų bei Vytauto gatvių susikirtime. Tik nepatikslinta, kurių metų pavasarį ims veikti.

O ką daryti atvažiavusiam turistui šiandien, rytoj, visą rudenį ir žiemą, nes mieste neveikia ne tik tas, visuomeninis tualetas priešais „Apvalaus stalo klubą“, bet ir automobilių stovėjimo aikštelėje Trakų g. 6 (vadinamasis Petkevičienės).

Vaje, vaje! Nuo Vytauto Didžiojo laikų taip ir š… ant kiekvieno kampo, nes trakiškiai nesugebėjo per šitiek amžių (šimtmečių) pasistatyti nė vienos padorios tupyklos. Kadangi miesto svečiai gamtinius reikalus atlikinėja prie uždarytų, vadinamų tualetais, bei seniai neveikiančios pirties durų ir aplink pastatus bei ežerų pakrantėse, po krūmais, namų kiemuose, prie konteinerių, tai dvokas (ir neduok, Dieve, koks užkratas) tuoj pasieks ir savivaldybę. Tada, matyt, ir bus suteiktas didžiausių nevalų Lietuvoje statusas. Ir gražuoliai Trakai taps pirmaujantys. Šaunuoliai! Valio!

Turistas BONIFACIJUS, patupėjęs paežerėje