Užsiprenumeruok „Galvę“ 2017 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,89 EUR; 3 mėn. – 7,69 EUR; 6 mėn. – 15,39 EUR; 12 mėn. – 30,77 EUR; PDF metams – 19,99 EUR. Akcija senjorams, mokytojams, moksleiviams, studentams ir neįgaliesiems iki lapkričio 30 d. metinė prenumerata tik 19,99 EUR!

Trakų „Galvė“ sutriuškino Kauno „Laukinius“

Gruodžio 20 d. Vilniuje vykusiose LRML čempionato rungtynėse intriga net nekvepėjo. Trakų „Galvė“ rezultatu 7:0 (4:0, 2:0, 1:0) įveikė šiemet debiutavusius Lino Paražinsko treniruojamus Kauno „Laukinių“ ledo ritulininkus.
Jau pirmoji Trakų komandos startinio penketo ataka buvo rezultatyvi. 11-ąją rungtynių sekundę „Laukinių“ vartuose atsidūrė Artūro Vyšniausko smogtas ritulys (1:0). Kauniečių gynybą Artūras Vyšniauskas antrą kartą apėjo ir įvartį pelnė 8-ąją minutę (2:0). Praėjus dar porai minučių, po Simono Jasiulio perdavimo, prie „Galvės“ sąskaitos savo įvarčiu prisidėjo ir Andrejus Jakuševas (3:0). Įgiję pagreitį trakiškiai tapo nebesustabdomi: 18-ąją minutę „Laukinių“ vartininkas neatrėmė Roberto Fedorovičiaus metimo (4:0).
Antrąjį kėlinį Trakų ledo ritulininkų tempas sulėtėjo. 27-ąją minutę įvartį pelnyti pavyko Rokui Parangovskiui (5:0), 38-ąją – Rolandui Šližiui (6:0). Perdavimus atliko Gediminas Tubutis ir Raimondas Vaškevičius.
Paskutinysis kėlinys rezultatyvus nebuvo: vienintelis įvartis 56-ąją minutę įskaitytas Trakų „Galvei“. Jo autorius – Artūras Vyšniauskas (7:0).
Prie Trakų „Galvės“ pergalės daugiausia prisidėjo Artūras Vyšniauskas (3 įvarčiai), Rokas Parangovskij, Rolandas Šližys (1 įvartis, 1 perdavimas), Andrejus Jakuševas, Robertas Fedorovičius (1 įvartis), Gediminas Tubutis (2 perdavimai), Simonas Jasiulis, Romualdas Poteiko, Raimondas Vaškevičius (1 perdavimas).