Užsiprenumeruok „Galvę“ 2017 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,89 EUR; 3 mėn. – 7,69 EUR; 6 mėn. – 15,39 EUR; 12 mėn. – 30,77 EUR; PDF metams – 19,99 EUR. Akcija senjorams, mokytojams, moksleiviams, studentams ir neįgaliesiems iki lapkričio 30 d. metinė prenumerata tik 19,99 EUR!  

Trakų greitoji medicinos pagalba didina pajėgas

Draugiškas Trakų GMP kolektyvas vasarą pasitiko džiaugsmingai. Šiais metais kolektyvą papildė buvę keturi vairuotojai, šiemet įgiję paramediko specialybę (kvalifikaciją). Dabar komandoje turime devynis paramedikus, kurie yra kvalifikuoti pagalbininkai skubiosios pagalbos specialistams.


Šiuo metu komandoje dirba dvidešimt penki žmonės. Į kolektyvą įsilieja vis daugiau jaunų žmonių – pernai prisijungė vienas, studijas baigęs specialistas, šiais metais sulauksime dar vieno. Džiaugiamės ir nauju automobiliu, kurį skyrė Sveikatos apsaugos ministerija. Automobilis pilnai sukomplektuotas teikti skubią ir neatidėliotiną medicininę pagalbą.Nuoširdų ačiū tariame VŠĮ Trakų PSPC GMP skyriaus vyriausiajai gydytojai Tamarai Avsiukevič už skatinimą tobulėti, nepalūžti, už atsakomybės ir pareigos pamokas.
Dėkojame GMP skyriaus administratorei Daivai Stasiūnienei už atsidavimą darbui ir gražių idėjų įgyvendinimą.
Taip pat dėkojame visiems savo rėmėjams: UAB „Trakų baldai“, „Foto studija su Saule“, fotografui Vytautui Žemaičiui už padovanotas nuotraukas parodai „Sustabdyta laiko akimirka“, papuošusias GMP patalpas. Dėkojame visiems pa-
cientams už gražius žodžius ir nuoširdumą. Ačiū, kad pasitikite, mes visada pasiruošę jums padėti.
Trakų GMP komanda rajono gyventojams ir svečiams linki gražios, saugios ir sveikos vasaros.

Su pagarba,
Trakų GMP kolektyvas