Užsiprenumeruok „Galvę“ 2017 metams jau dabar! Kainos: 1 mėn. – 2,89 EUR; 3 mėn. – 7,69 EUR; 6 mėn. – 15,39 EUR; 12 mėn. – 30,77 EUR; PDF metams – 19,99 EUR. Akcija senjorams, mokytojams, moksleiviams, studentams ir neįgaliesiems iki lapkričio 30 d. metinė prenumerata tik 19,99 EUR!  

Trakų rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras skelbia šiaurietiškojo ėjimo žygių tvarkaraštį Trakų mieste š. m. lapkričio mėn.

Užsiėmimai vyks trečiadieniais, lapkričio 8, 15, 22, 29 dienomis, 12 val.
Susitikimo vieta – šalia kultūros rūmų.
Dalyvavimas užsiėmimuose – nemokamas, inventorių užsiėmimui paskoliname.
Dalyvių registracija atliekama vietoje, užsiėmimo metu.
Judėjimas mums dovanoja gerą savijautą ir gyvenimo džiaugsmą, o žingsniavimas gamtoje yra įsimintinų akimirkų suteikianti papildoma dovana kiekvienam. Aktyvi fizinė veikla gamtoje mažina įtampą ir skatina teigiamas emocijas. Besikeičiantys gamtos vaizdai išsklaido monotoniją, veikia atpalaiduojamai.
Taip pat nepamirškite šiaurietiškojo ėjimo lazdų, o jeigu jų neturite – sveikatos biuras visuomet jas paskolins. Prieš užsiėmimą pasirūpinkite patogia, nuo oro priklausančia apranga.
Pamokas ves instruktorė Indrė. Ji – šiaurietiško ėjimo instruktorė, sporto trenerė pamilo šiaurietiškąjį ėjimą ir nusprendė skleisti šią puikią idėją. Indrė su entuziazmu yra pasiruošusi perduoti savo patirtį žmonėms, išmokyti taisyklingai žingsniuoti, pajusti naudą kūnui, sielai ir ugdyti bendrystę.
Šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimus organizuoja Trakų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.
Kontaktai: el. p. sveikatosbiuras@trakai.lt, tel. 8 654 59879