- Galvė - http://www.galve.lt -

„Vėtra“ šalinama iš LFF varžybų

LFF Vykdomasis Komitetas (LFF VK) „Vėtros“ klubui žaisti A lygoje leido išimties tvarka su įpareigojimu iki nustatyto termino įgyvendinti licencijavimo finansinių kriterijų reikalavimus.
Savo sprendime LFF DK taip pat atsižvelgė į klubo žaidėjų interesus, nes liepos mėnesį jie turi galimybę būti registruojami kitose komandose. „Gavome labai daug  oficialių kreipimųsi iš „Vėtros“  žaidėjų bei trenerių dėl to, kad su jais neatsiskaitoma. Klubas ignoravo tiek ir savo darbuotojus, tiek ir LFF įspėjimus.“, – sakė LFF DK posėdžiui pirmininkavęs Ričardas Zdančius.
Siekiant, kad dėl savo įsipareigojimų nevykdžiusio klubo dalyvavimo čempionate nebūtų pažeisti kitų klubų interesai ir sportinė konkurencija – ne visos komandos yra sužaidusios su „Vėtra“ po vienodai rungtynių – visi iki šiol 2010 m. A lygoje ir dublerių čempionate „Vėtros“ sužaistų rungtynių rezultatai anuliuojami. Tai reiškia, jog toliau A lygos ir dublerių čempionatuose toliau rungsis 10 komandų.
Siekti toliau dalyvauti kurio nors lygio LFF varžybose „Vėtra“ gali tik kitą sezoną.  Vilniaus klubas turi teisę pateikti apeliaciją per dvi darbo dienas nuo LFF DK sprendimo paskelbimo.
LFF DK taip pat informavo, jog „Vėtros“ žaidėjai gali patys nuspręsti, ar šiuo metu nori nutraukti kontraktus su klubu. Tokius prašymus jau pateikė daugelis komandos futbolininkų. Bet kokiu atveju pabrėžiama, jog sprendimas pašalinti „Vėtrą“ iš LFF varžybų neatleidžia klubo nuo prievolės vykdyti savo ankstesnius finansinius įsipareigojimus.

LFF komunikacijos skyrius