- Galvė - http://www.galve.lt -

Žiemos sporto šventė

Jaunieji ėjimo su lazdomis finalininkai – Emilis, Fausta ir kt.

Jaunieji ėjimo su lazdomis finalininkai – Emilis, Fausta ir kt.

Žiema – nuostabus metų laikas. Tuo įsitikinti galimybę turėjo Trakų rajono gyventojai, kurie vasario 28 dieną Grendavės kaime susirinko į Valstiečių ir žaliųjų sąjungos surengtą žiemos šventę.
Tikriausiai daugeliui, kurie skaito šį straipsnį, gali kilti mintis: „Kokia žiemos šventė, jeigu jau beveik kalendorinis pavasaris“, tačiau krintantis sniegas bei lengvas šaltukas neleido pajusti, kad žiema jau artėja link pabaigos. Visi į šventę atvyko kupini puikios pavasariškos nuotaikos.
Šią dieną šventės dalyviai turėjo puikią galimybę dar kartą pamatyti ir pajusti žiemos grožį. Grojant liaudiškos muzikos kapelai, dalyviai mokėsi šiaurietiško ėjimo, kuris dar kartą patvirtino, jog tai žiemos, o ne pavasario šventė. Taip pat buvo surengtos sportinės estafetės, kurių laimėtojai buvo pamaloninti dovanomis. Smagiausia, ko gero, buvo mažiesiems šventės dalyviams, kurie galėjo nemokamai pajodinėti nuostabiu poniu bei kartu su kitais puikiai praleisti laiką.
Atgauti jėgas po sportinių rungčių padėjo ant laužo kepti bulviniai blynai ir kvapni žuvienė, pranokusi visus tądien susirinkusiųjų lūkesčius. Tikriausiai daugelis esame įpratę, kad švenčių metu žmonės vartoja alkoholį, tačiau likau labai nustebusi tuo, jog šio susibūrimo metu jo nebuvo. Ir, nepaisant to, visi linksminosi ir noriai dalyvavo veiklose. Žiemos sporto šventės metu netrūko puikios nuotaikos, linksmų rungčių ir skambaus juoko.
Šių metų šventė tikrai pavyko. Net iš sostinės atvykę žmonės žavėjosi tuo, kaip Trakų rajono gyventojai moka susiburti ir prasmingai leisti laiką. Svarbiausia, kad tėvai, seneliai ir vaikai kartu praleido laisvalaikį, patyrė pergalės džiaugsmą ir pralaimėjimo kartėlį. Jau tikrai žinome, kad tokia šventė taps tradicine.
Už organizaciją dėkojame Trakų skyriaus LVŽS aktyvui.

ANETA STANKEVIČ,
Rūdiškių gimnazijos 8 c klasės mokinė

Šiaurietiško ėjimo pamokėlės

Šiaurietiško ėjimo pamokėlės

Vyrų rungtis – Darius Marcinkevičius, vyr. teisėjas – Albertas Malašauskas

Vyrų rungtis – Darius Marcinkevičius, vyr. teisėjas – Albertas Malašauskas