- Galvė - https://www.galve.lt -

Aukštadvariečiai taikliais šūviais paminėjo Lietuvos karių dieną

[1]

Iš kairės: Josifas Abucevičius, Jolanta Abucevičienė, Mantas Žiemelis, Mindaugas Žiemelis

Lapkričio 30 d. Aukštadvario žemės ūkio mokyklos šaudykloje vyko tradicinės Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centro taurės kulkinio šaudymo varžybos, skirtos Lietuvos karių dienai paminėti.
Varžybas organizavo Trakų rajono KKSC ir Aukštadvario sporto klubas, o surengė šaudymo treneris Viktoras Stukas.
Jose dalyvavo sportininkai šauliai ir veteranai iš Kauno, Vilniaus, Kaišiadorių, Elektrėnų ir Trakų rajonų. Sportininkai varžėsi dviejose amžiaus grupėse pneumatinio, o veteranai – mažo kalibro šautuvo ir pistoleto rungtyse.
Šios tradicinės varžybos ypač svarbios jauniesiems šauliams, kuriems trūksta tokio rango varžybų, kuriose jie gali tobulėti ir kelti savo meistriškumą.
Jaunučių grupėje (2006 m. gimimo ir jaunesni) dominavo svečiai iš Kauno sporto mokyklos „Gaja“. Berniukų grupėje nugalėjo Aurimas Lukošius, antroje vietoje palikęs komandos draugą Aleksandrą Zavackį, trečią vieta iškovojo Augustinas Pavilonis.
Jaunučių mergaičių grupėje geriausiai sekėsi kaunietėms Arnetai Zurzaitei ir Gustei Miškinytei. Trečią vietą, kaip ir pernai, iškovojo aukštadvarietė Judita Balabanskaitė.
Jaunių vaikinų grupėje (2002 m. gimimo ir jaunesni) taip pat dominavo Kauno „Gajos“ sportininkai. Nugalėjo Airidas Kolesnikas, antras – Deimantas Remenčius, o trečią vietą iškovojo Gustas Liešeinskas.
Tarp merginų nugalėjo kaunietė Heidė Kunickaitė, o antrą ir trečią vietas pasidalino Trakų KKSC auklėtinės, aukštadvarietės Gabrielė Ašmenaitė ir Akvilė Žilionytė.
Šiemet, po dviejų metų pertraukos, veteranai šaudė mažo kalibro ginklais – šautuvu ir pistoletu.
Nugalėtojais tapo tėvas ir sūnus Mindaugas ir Mantas Žeimeliai. Šautuvo rungtyje geriau sekėsi
Mindaugui, antroje vietoje palikusiam sūnų Mantą, na, o pistoleto rungtyje jau nugalėjo Mantas,
vienu taškų aplenkęs tėvą. Trečias vietas taip pat laimėjo šeima – Jolanta ir Josifas Abucevičiai. Pistoleto rungtyje trečią vietą užėmė Jolanta, o šautuvo – Josifas.
Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti diplomais, taurėmis ir medaliais, kuriuos įsteigė Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centras, o veteranai dar ir prizais, kuriuos įsteigė Aukštadvario sporto klubas.
Organizatoriai dėkingi šaudyklos šeimininkui, Aukštadvario žemės ūkio mokyklos direktoriui Jonui Kazlauskui, už galimybę surengti šias varžybas.

GEDIMINAS POCIŪNAS,
Aukštadvario sporto klubo pirmininkas