Prenumeruokite laikraštį „Galvė“ antram šių metų pusmečiui. Kaina 25 eurai.  

Bundantis Lentvaris: miestiečiai patys kviečia investuotojus

Jau kurį laiką Lentvario miesto bendruomenė demonstruoja savo atkaklumą ir sumanumą, kviečiant garsius prekės ženklus vykdyti savo plėtrą ir šiame Trakų rajono mieste.

Citybee tapo realybe

Nors pirminiame bendrovės UAB „Prime leasing“ strateginiame plane nebuvo numatyta galimybė atidaryti savo Citybee automobilių parką Lentvaryje, tačiau šio miesto gyventojas Erlandas Jakubonis padarė viską, kad populiarus Citybee prekės ženklas atkeliautų ir čia. Nors Jakubonis išlieka kuklus ir nelinkęs prisiimti visų nuopelnų, tačiau pažymi: „Teko prisidėti. Bet tikrai visko nepadariau vienas. Daug teko susirašinėti, kalbėtis, įrodinėti, kad jiems tikrai tai apsimokės. Pavyko. Jau beveik metai, kaip turime CityBee“. Atrodytų, kaip paprastas, vietinis miesto gyventojas galėtų įtikinti didelę šalies bendrovę atkreipti dėmesį į šį rajono miestą, tačiau Erlandas žino, kad tam galėjo turėti įtakos ir jo patirtis: „Kai tiek metų esi versluose sukęs galvą, aiškinęsis ir gilinęsis, ko reikia klientui, kaip tai duoti efektyviai, kodėl klientai nepatenkinti – tai tapo nuolatiniu požiūriu ir mąstymo būdu. Todėl kažko specialaus nereikia – tik idėjų krūvos“ – pasakoja lentvarietis.

            Kaip veikia Citybee?

Citybee ženklu pažymėtais automobiliais gali naudotis bet kuris gyventojas, tiesiog reikia į savo išmanųjį telefoną atsisiųsti Citybee programėlę ir užsiregistruoti, nurodant savo vairuotojo pažymėjimo ir mokėjimo kortelės duomenis. Programėlės pagalba galite iš Citybee siūlomo automobilių parko išsirinkti vieną jums patinkantį ar esantį arčiausiai jūsų būvimo vietos automobilį ir jį rezervuoti penkiolikos minučių laikotarpiui. Automobilis taip pat atrakinamas mobiliajame telefone įdiegta programėlė, o raktai tolimesniam važiavimui guli pačiame automobilyje. Citybee klientui reikia mokėti tik už naudojimosi laiką ir nuvažiuotus kilometrus, tuo tarpu į pačią paslaugą jau yra įskaičiuoti nemokamas kuras, nemokamas draudimas ir nemokamas parkavimas. Kainos svyruoja priklausomai nuo pasirinkto automobilio modelio. Pavyzdžiui, Toyota Yaris nuoma vienai minutei kainuoja 0,14 euro centų, valandai – 4,90 eurai, o parai – 22,90 eurai. Žinoma, klientas gali rinktis ir komfortą ir jam pasiūloje numatyti BMW i3, Toyota Auris, Alfa Romeo Stelvio ir kiti. Be to, su Citybee galima išsinuomoti ir automobilius, tarkime, daiktų pervežimui, pasirenkant Fiat Ducato, Fiat Talento ir t.t.

Omniva paštomatų džiaugsmas

Lentvario miestelėnai nepaprastai apsidžiaugė, kai UAB „Omniva LT“  pranešė, kad jų paštomatas yra sumontuotas šalia prekybos centro IKI, esančio Geležinkelio g. 38. Šiuo klausimu padirbėjo ne vienas konkretus asmuo, o visa miesto bendruomenė, kuri likdavo nepatenkinta ribota galimybe siųsti ar gauti įvairias siuntas. Tačiau veikimo principas galiojo tas pats – miestelėnai ėmė UAB „Omniva LT“ atakuoti laiškais su prašymais, kad Lentvariui taip pat būtų parodytas dėmesys. Lentvarietis Edgaras pripažino, kad jis net paskambino bendrovės vadovybei su maldavimu būti išgirstiems. „Mes, Lentvario gyventojai, pagaliau turime suvokti, kad šiais laikais yra viskas įmanoma, jeigu tik nuolatos bandai. Net jeigu kažkas nepavyksta, tu nesustoji, o tiesiog pakeiti bandymo būdą ir eini toliau“ – entuziastingai pasakoja p. Edgaras.

„Galvės“ inf.